01.01.2017. 02:30

Šobrīd netiek ziņots par Kristapa Porziņģa savainojuma nopietnību, taču 31. decembra spēli Hjūstonā viņš izlaidīs. Pēc šīs nakts viesošanās Hjūstonā nākamā spēle Ņujorkas "Knicks" būs naktī uz otrdienu - "Madison Square Garden" tiks uzņemta Orlando "Magic".

Porziņģis "ESPN" tiek citēts: "Pamodos no rīta un staigājot sajutu sāpes - Ahileja cīpsla bija iekaisusi. Mēģināju staigāt un to iesildīt, taču sajūtas nebija labas. Šī ir pirmā reize, kad tā notiek - pat nezinu, kas notika. Savainojumu neguvu kādā konkrētā epizodē - tā vienkārši nedaudz iekaisa no spēlēšanas."

Kristaps piebilda, ka Ahileja cīpslas savainojums lika manīt par sevi vēl pirms pirmspēdējā mača Atlantā pret "Hawks": "Kad iesildīju to, ar mani viss bija kārtībā un varēju spēlēt, taču iesildoties jutu to un pirmsspēles treniņā arī jutu. Pēc vakardienas mača cīpsla jau kļuva jūtīga."

Attiecībā uz šīs nakts spēli Hjūstonā "Knicks" oficiālais "Twitter" konts ziņo ne tikai par Porziņģa traumu un nespēlēšanu, bet arī par Kaila O`Kvina prombūtni - viņam ir gripas simptomi. Tāpat atkal nespēlēs Kortnijs Lī. Toties tiek ziņots, ka par spīti ceļgala savainojumam lielu apņēmību spēlēt paudis Karmelo Entonijs.

Jāmin, ka pat pirms ziņām par Porziņģa nespēlēšanu bukmeikeru kantoros izteikta favorīte bija "Rockets", kas ir viena no Rietumu konferences līdervienībām.

Izmantotie resursi:https://twitter.com/nyknicksNew York Knicks big man Kristaps Porzingis out...Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties