28.01.2014. 22:18
Formula 1 veterāns Marks Vēbers uzskata, ka aizvadīto četru sezonu pasaules čempions Sebastjans Fetels savu autosportista karjeru beigs ātri.

"Red Bull" komandas sastāvā Vēbers kopā ar Fetelu aizvadīja piecas sezonas, nevienā no tām nespējot viņu uzveikt. Sevišķi vājš uz sava daudz jaunākā komandas biedra fona Vēbers izskatījās aizvadītajā gadā, kad Fetels guva 13 uzvaras, bet austrālietis - nevienu.

"Rezultāti nerunā man par labu," intervijā žurnālam "Motor Sport" stāsta Vēbers, kurš turpmāk "Porsche" komandas sastāvā startēs Lemānā. "Īpaši atšķirība bija jūtama, kad pārgājām uz "Pirelli" riepām. Viņš mani, braucot ar tām, burtiski iznīcināja, taču es ar to spēju sadzīvot."

Vēbers atzīst, ka Fetels ir ļoti spēcīgs pilots: "Es vienmēr esmu uzskatījis, ka Fernando Alonso ir labākais un joprojām tā domāju, taču tā tas ir tikai svētdienās. Viena apļa sprintā Fetels ir nepārspējams un es runāju ne vien par viņa ātrumu, bet arī sagatavotību. Seba stiprā puse ir spēja startā aizmukt no visiem un pēc tam braukt brīvā trasē. Viņš ir kā dators. Viņa vienīgais trūkums ir bijis jūtams tikai ātrajos līkumos."

Vēbers uzskata, ka Fetels, kuram šobrīd ir tikai 26 gadi, taču jau četri F1 tituli kabatā, savu autosportista karjeru noslēgs ātri, iespējams, pirms tam aizvadot kādu sezonu "Ferrari" komandā.

"Ziniet ko? Manuprāt, Sebs visu savā dzīvē paveic ātri," secina Vēbers. "Augstos rezultātus sacīkstēs un titulus viņš ir guvis ātri, viņš agri ir kļuvis par tēvu un domāju, ka arī karjeru beigs agri. Iespējams, viņš vēl "paspridzinās" sarkanajā mašīnā un pēc tam teiks ardievas."

Izmantotie resursi:INAUTONEWSBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties