27.03.2012. 17:31
"Ventspils Augstskolas" (VeA") basketbolisti otrdien aizvadīja sezonas pēdējo maču, savā laukumā apspēlējot "Jelgava/LLU" vienību – 79:61.

Pirmā riņķa spēlē decembrī Jelgavā ventspilnieki uzvarēja ar 91:68, bet šodien mājās pretiniekus uzveikt bija krietni vien grūtāk – VeA zaudēja pirmo ceturtdaļu, bet pēc pirmā puslaika bija vadībā ar tikai trim punktiem – 36:33.

Labāka metienu precizitāte savienojumā ar aizsardzības uzlabošanos otrajā puslaikā sekmēja panākumu – 79:61.

Uzvarētāju rindās pieci spēlētāji guva 10 vai vairāk punktu, bet visrezultatīvākais ar 14 bija Dāvis Lejasmeiers. Zaudētāju sastāvā 21 punkts un deviņas atlēkušās bumbas Oskaram Liepiņam.

VeA sezonu pabeigusi ar 16 uzvarām un 14 zaudējumiem, ieņemot 8. vietu.

VeA – Jelgava/LLU 79:61 (13:18, 23:15, 23:15, 20:13)VeA: Lejasmeiers 14, Gromovs 13, Šilbergs 11, Malta 10, Pāže 10, Pinete 8, Leimanis 7, Staķavs 5, Čavars 1, Neverčiks Jelgava/LLU: Liepiņš 21, Strogonovs 13, Vereščagins 9+10 kļ., Roziņš 5, Adiņš 4, Berķis, Šmits