23.12.2012. 23:04

Šovakar Vācijas hokeja līgā ar vārtu guvumu izcēlies latviešu uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, tādējādi palīdzot Krēfeldes "Pinguine" ar 5:3 pārspēt Volfsburgas "Grizzly Adams", savukārt Šveicē pie rezultativitātes punkta ticis arī Ronalds Ķēniņš. Spēles šovakar aizvadīja arī Māra Jasa un Zinta Naura Zuševica pārstāvētie klubi.

Jau pašā mača ievadā tā rezultātu atklāja Volfsburgas hokejisti, vārtus gūstot Metjū Dzidužickim, taču vien nepilnas divas minūtes vēlāk neizšķirtu izdevās panākt Herbertam Vasiļjevam. Otrajā trešdaļā "Grizzly Adams" hokejistiem izdevās gūt vēl divus vārtus, periodam noslēdzoties jau ar 3:1 volfsburgiešu labā.

Vēl trešā perioda vidū "Grizzly Adams" izdevās saglabāt divu vārtu pārsvaru, taču tad pāris minūšu laikā krēfeldieši guva divus vārtus, panākot neizšķirtu, bet nedaudz vairāk kā minūti pirms mača beigām uzvaras vārtus guva Marks Voaks. Visbeidzot, pašā mača izskaņā ripu jau tukšos vārtos raidīja Andreass Drindls, panākot 5:3.

Vasiļjevs maču noslēdza ar vārtu guvumu, pozitīvu lietderības koeficientu "+1", kā arī četriem metieniem pa pretinieku vārtiem. 30 aizvadītajās spēlēs uzbrucējs atzīmējies ar 27 (10+17) rezultativitātes punktiem.

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes "Lions" šovakar tikās ar Rapersvīlas-Jonas "Lakers" vienību, pārspējot pretiniekus ar 4:2. Gan pirmajā, gan otrajā periodā abas komandas guva pa vieniem vārtiem, rezultātam vēstot 2:2, taču trešā perioda otrajā pusē cīrihiešiem izdevās gūt divus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru arī visā mačā.

Ķēniņš maču aizvadīja ceturtajā maiņā, to noslēdzot ar rezultatīvu piespēli, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu "+1". 29 spēlēs uzbrucējs guvis astoņus (2+6) punktus.

Māra Jasa pārstāvētā Hanoveres "Scorpions" šovakar ar 1:4 piekāpās Manheimas "Adler" hokejistiem. Uzvarētāju labā pirmos divus vārtus guva Johans Hehts. Latviešu aizsargs maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu "-1", kā arī vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Latviešu uzbrucēja Zinta Naura Zuševica pārstāvētā Grācas "99ers" šovakar ar 2:1 pieveica "Villacher SV" hokejistus, uzvaras vārtus gūstot vien nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām. Kā ierasts, Zuševics spēlēja ceturtajā maiņā, maču noslēdzot bez rezultativitātes punktiem.

Izmantotie resursi:Offizielle Webseite der Deutschen Eishockey...nationalleague.chErste Bank Eishockey Liga - Austria