28.09.2014. 22:39
Ar rezultatīvā piespēlēm Vācijas augstākās līgas (DEL) čempionāta regulārā turnīra spēlēs svētdien izcēlās pieredzējušie latviešu hokejisti Herberts Vasiļjevs un Arvīds Reķis.

Uzbrucēja Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes «Pinguine» komanda izbraukumā ar 5:4 (1:2, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Volfsburgas «Grizzly Adams».

Vasiļjevs piedalījās komandas otrajos gūtajos vārtos, kad otrās trešdaļas vidū rezultāts kļuva neizšķirts 2:2. Uzbrucējs maču noslēdza ar diviem metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +2, kas bija labākais rādītājs komandā.

Sešās šīs sezonas spēlēs Vasiļjevs guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

Tikmēr aizsarga Reķa pārstāvētā Augsburgas «Panther» komanda savā laukumā ar 6:4 (3:1, 3:1, 0:2) uzvarēja latviešu izcelsmes uzbrucēja Ralfa Rinkes pārstāvēto Hamburgas «Freezers» vienību.

Otrās trešdaļas ievadā Reķis palīdzēja mājiniekiem gūt ceturtos vārtus un panākt 4:2 savā labā, bet maču viņš noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2. Tikmēr Rinke šīs cīņas statistikā neatzīmējās.

Reķim šis bija pirmais rezultativitātes punkts sešās šīs sezonas spēlēs.

Pie panākuma izdevās tikt arī latviešu izcelsmes uzbrucēja Edija Rinkes-Leitāna pārstāvētajai čempionvienībai Ingolštates ERC, kas ar 4:2 (2:2, 1:0, 1:0) savā laukumā uzvarēja Minhenes «Red Bull».

Rinke-Leitāns cīņas gaitā iekrāja divus divu minūšu noraidījumus, bet viņa lietderības koeficients palika neitrāls.

Čempionāta kopvērtējumā «Panther» komanda ar 12 punktiem sešās spēlēs ir trešā. ERC ar tikpat punktiem ieņem ceturto pozīciju, «Pinguine» vienība ar astoņiem punktiem atrodama desmitajā vietā, bet «Freezers» hokejisti ar trim punktiem ir 13.vietā 14 komandu konkurencē.