04.09.2014. 23:45
Ar 14 spēlēm šodien startēja Čempionu hokeja līgas trešā kārta. Pie uzvaras tika uzbrucējs Koba Jass un Liberecas "Bili Tygri", kas ar 3:2 uzveica Slovākijas komandu "Kosice". Panākumu svinēja arī Rūdolfs Balcers un Stavangeras "Oilers", savukārt smagu zaudējumu piedzīvoja Herberts Vasiļjevs un Krēfeldes "Pinguine".

Latvijas hokeja uzbrucējs Koba Jass un Liberecas "Bili Tygri" šovakar izcīnīja otro uzvaru trijās Čempionu hokeja līgas spēlēs, ar 3:2 uzvarot slovāku "Kosice". Slovākijas komandai tā bija trešā neveiksme. Latvijas hokejists spēlēja ceturtajā virknējumā un ar punktiem neizcēlās, lai gan pirmā perioda beigu daļā K.Jasam bija lieliska iespēja mainīt rezultātu no vārtu priekšas.

Citā spēlē Herberts Vasiļjevs un Krēfeldes "Pinguine" ar 1:6 kapitulēja somu HIFK. Latvijas uzbrucējam negatīvs koeficients -1. Edijs Rinke-Leitāns un "Ingolstadt" ar 2:3 piekāpās šveiciešu "Zug". Bijušais Latvijas U18 izlases hokejists saglabāja neitrālu koeficientu.

Pie panākuma tika uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētais Stavangeras "Oilers", kas pēcspēles metienos ar 2:1 uzvarēja somu "Tappara". Jaunais Latvijas hokejists spēlēja ceturtajā maiņā.

Rīt spēli aizvadīs vārtsarga Mārtiņa Raituma pārstāvētais Notingemas "Panthers", kas izbraukumā spēlēs ar Somijas klubu "Lukko".

Diena Laiks Grupa Komandas Rezultāts
4.09. 18:30 A Bili Tygri (Čehija) – Kosice (Slovākija) 3:2
4.09. 18:30 H SaiPa (Somija) – Steel (Čehija) 4:3 PM
4.09. 18:30 J HIFK (Somija) - Pinguine (Vācija) 6:1
4.09. 20:30 B Valerenga (Norvēģija) – Capitals (Austrija) 1:2
4.09. 20:30 C Villach (Austrija) – Diables Rouges (Francija) 4:1
4.09. 20:30 G Adler (Vācija) – KalPa (Somija) 3:1
4.09. 20:45 D Zlin (Čehija) – Fribourg (Šveice) 2:3 P
4.09. 20:45 E Bern (Šveice) – Ocelari (Čehija) 0:4
4.09. 20:45 H Zug (Šveice) – Ingolstadt (Vācija) 3:2
4.09. 21:00 E Oilers (Norvēģija) – Tappara (Somija) 2:1 PM
4.09. 21:05 B Färjestad (Zviedrija) – Lions (Šveice)
4.09. 21:05 C Frölunda (Zviedrija) – Servette (Šveice) 7:3
4.09. 21:05 G Sparta (Čehija) – Lakers (Zviedrija) 5:4
4.09. 21:05 J Skelleftea AIK (Zviedrija) – Sonderjyske (Dānija) 4:1
5.09. 18:30 F Pardubice (Čehija) – Linköping (Zviedrija)
5.09. 18:30 A Kärpät (Somija) – Haie (Vācija)
5.09. 18:30 K Lukko (Somija) - Panthers (Apvienotā Karaliste)
5.09. 20:30 I Red Bull (Austrija) – JYP (Somija)
5.09. 20:45 I Flyers (Šveice) – HV71 (Zviedrija)
5.09. 21:00 F Bolzano (Itālija) – TPS (Somija)
5.09. 21:05 D Djurgarden (Zviedrija) – Eisbären (Vācija)
5.09. 21:05 K Lulea Hockey (Zviedrija) – Freezers (Vācija)

A grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Kärpät 2 2-0-0-0 6:4 6
2. Bili Tygri 3 2-0-0-1 10:7 6
3. Haie 2 1-0-0-1 3:5 3
4. Kosice 3 0-0-0-3 4:7 0

B grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Capitals 3 3-0-0-0 8:3 9
2. Lions 2 1-0-1-0 6:4 4
3. Färjestad 2 0-1-0-1 4:6 2
4. Valerenga 3 0-0-0-3 3:8 0

C grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Frölunda 3 2-0-0-1 17:8 6
2. Villach 3 2-0-0-1 8:6 6
3. Servette 3 2-0-0-1 11:12 6
4. Diables Rouges 3 0-0-0-3 3:13 0

D grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Fribourg 3 1-1-1-0 13:10 6
2. Zlin 3 1-1-1-0 9:7 6
3. Djurgarden 2 0-1-0-1 6:7 2
4. Eisbären 2 0-0-1-1 6:10 1

E grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Ocelari 3 2-0-0-1 15:5 6
2. Oilers 3 1-1-0-1 10:12 5
3. Tappara 3 1-0-1-1 11:10 4
4. Bern 3 1-0-0-2 5:14 3

F grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. TPS 2 2-0-0-0 11:1 6
2. Linköping 2 2-0-0-0 7:1 6
3. Pardubice 2 0-0-0-2 2:4 0
4. Bolzano 2 0-0-0-1 0:14 0

G grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Sparta 3 2-1-0-0 15:10 8
2. KalPa 3 1-0-1-1 6:8 4
3. Lakers 3 1-0-0-2 12:11 3
4. Adler 3 1-0-0-2 4:8 3

H grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Zug 3 2-0-0-1 9:6 6
2. SaiPa 3 1-1-0-1 7:8 5
3. Steel 3 1-0-1-1 10:10 4
4. Ingolstadt 3 1-0-0-2 7:9 3

I grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. JYP 2 2-0-0-0 5:2 6
2. Red Bull 2 1-0-0-1 7:6 3
3. HV71 2 1-0-0-1 6:7 3
4. Flyers 2 0-0-0-2 2:5 0

J grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Skelleftea AIK 3 3-0-0-0 10:3 9
2. HIFK 3 2-1-0-0 16:8 8
3. Sonderjyske 3 0-0-1-2 6:13 1
4. Pinguine 3 0-0-0-3 5:13 0

K grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Lulea Hockey 2 2-0-0-0 14:2 6
2. Lukko 2 2-0-0-0 7:2 6
3. Freezers 2 0-0-0-2 1:7 0
4. Panthers 2 0-0-0-2 3:14 0

Izmantotie resursi:HOME | Champions Hockey League



A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties