23.03.2014. 20:30

Aizvadītajā cīņā Krēfeldes klubs izbraukumā ar 2:5 (0:4, 1:1, 1:0) piekāpās Vācijā dzimušā Latvijas uzbrucēja Edija Rinkes-Leitāna pārstāvētajai Ingolštates ERC.

Vasiļjevs ar rezultatīvu piespēli izcēlās trešajā trešdaļā, piedaloties pēdējo vārtu guvumā. Kopumā Vasiļjevs šajā mačā izdarīja četrus metienus pa vārtiem, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta. Tikmēr Rinke-Leitāns šai cīņai ERC komandas rindās nebija pieteikts.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-1 ERC komandas labā.

Vasiļjevs aizvadītajās četrās šīs sezonas DEL izslēgšanas spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli, bet Rinke-Leitāns laukumā devies divās spēlēs, gūstot vienus vārtus.

Šīs sezonas DEL regulārajā čempionātā Vasiļjevs 11 aizvadītajos mačos guva trīs vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles. Sezonas pirmo daļu uzbrucējs bija spiests izlaist potītes lūzuma dēļ.

Tikmēr Rinke-Leitāns regulārajā čempionātā DEL laukumā devās 23 spēlēs, kurās guva trīs vārtus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles, bet sezonas beigās viņš bija izīrēts trešās līgas komandai.

Zīmīgi, ka arī pērn «Pinguine» ar ERC tikās izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā. Toreiz panākumu ar 4-2 izcīnīja Vasiļjeva pārstāvētā komanda, kas vēlāk zaudēja pusfinālā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009