01.04.2015. 13:05

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Spēlē Ukrainai piederēja pārsvars, taču vienīgos vārtus viņiem izdevās gūt tikai spēles 35. minūtē. Aleksandrs Koļinko atsita vienu pretinieku sitienu, taču bumba nonāca pie Andrija Jarmolenko, kurš to raidīja mērķī.

Komandas kapteinis Kaspars Gorkšs atzina, ka sākumā, iespējams, spēlēts pārāk nedroši:

„Pirmajā puslaikā bijām nedroši, iniciatīvu zaudējām, bet puiši malači, par centību un vēlēšanos nevar neko pārmest. Protams, bija nianses, kurās varēja nospēlēt labāk, bet tā jau ir vienmēr.”

Puslaika izskaņa traumu guva Igors Tarasovs, kura vietā vēlāk darbojās Kaspars Dubra.

Svarīgo vārtu autors Vitālijs Maksimenko: „Esam apmierināti ar rezultātu, ne spēli, jo nepietika kvalitātes. Man, protams, prieks – pirmais gols izlasē, cerams, ne pēdējais. Ukraiņi bija daudz tehniskāki individuāli ļoti stipri, labi spēlētāji, bija ļoti grūti.”

Mariana Pahara trenētā komanda otro spēli pēc kārtas nospēlē 1:1, jo sestdien ar tādu pat rezultātu Prāgā beidzās Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra cīņa pret Čehiju. Pahars atzina, ka pietrūkst spēlētāju resursu izturēt vairākas spēles pēc kārtas pienācīgā līmenī.

Kā ziņots, Latvijas komanda otrdien izbraukumā pārbaudes mačā izrāva neizšķirtu un nospēlēja 1:1 (0:1) ar Ukrainu. Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Vitālijs Maksimenko, izceļoties kompensācijas laika pēdējās sekundēs.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra A grupā pēc piecām kārtām 13 punkti ir Čehijai, bet Islandei - 12. Nīderlande iekrājusi septiņus punktus, kurai ar pieciem punktiem seko Turcija, kamēr Latvija un Kazahstāna iekrājušas attiecīgi trīs un vienu punktu.

Nākamo spēli Latvijas izlases futbolisti aizvadīs 12. jūnijā savās mājās, 2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē uzņemot spēcīgo Nīderlandi.

Pārbaudes spēle futbolā:

*Ukraina - Latvija 1:1 (1:0)

Vārtus guva: Andrijs Jarmolenko (35.) - Vitālijs Maksimenko (90.+1)

Latvija: Aleksandrs Koliņko, Vladislavs Gabovs, Vitālijs Jagodinskis, Kaspars Gorkšs, Antons Kurakins (Vitālijs Maksimenko, 45.), Igors Tarasovs (Kaspars Dubra, 45.), Oļegs Laizāns, Aleksandrs Fertovs (Artūrs Zjuzins, 45.), Jurijs Žigajevs (Aleksejs Višņakovs, 45.), Deniss Rakels, Valērijs Šabala (Eduards Višņakovs, 68.)Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties