06.07.2015. 17:53

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Gudļevskis Stenlija kausa finālsērijā guvis lielisku pieredzi, lai gan nedabūja uzspēlēt. Vārtsargs pārliecinājās, cik grandiozs pasākums ir Stenlija kausa fināls un kāda tam pievērsta uzmanība. Gudļevskis centies nedomāt, cik finālā tuvu vai tālu viņš bija no tikšanas uz ledus. 

Vārtsargs uzsvēra, ka nevēlas izcīnīt pasaulē prestižāko klubu hokeja trofeju nespēlējot. Tomēr, ja Tampabejas „Lightning” šogad būtu uzvarējusi, kausa ieguvēju gredzenu viņš gan vēlētos savā īpašumā.

Gudļevskis Rīgā piedalās Latvijas Hokeja federācijas šonedēļ rīkotajos ledus un svaru zāles treniņos valstsvienības kandidātiem. Treniņus var apmeklēt pēc brīvas izvēles un pirmdien to darīja nedaudz vairāk kā 20 hokejisti. Vārtus treniņā sargāja Edgars Masaļskis un aizvadītās sezonas Stenlija kausa finālists Gudļevskis. Apmēram nedēļu pēc fināla beigām Gudļevskis nekāpa uz ledus, bet tad jau atkal vēlējies atgriezties vārtos.

Tampabejas klubs Stenlija kausa finālsērijā cīņā līdz četrām uzvarām ar 2:4 piekāpās Čikāgas "Blackhawks" hokejistiem.Trāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties