20.12.2017. 07:49

Viena no NHL pastarītēm savā laukumā uzņēma viesus no Bostonas. Līdz pat spēles vidum saglabājās bezvārtu neizšķirts, bet tad „Bruins” uzbrucējs Džeiks Debrasks ielauzās uzbrukuma zonā, izmantoja pretspēlētāju kā aizsegu un meta, vārtsargam nepaspējot noreaģēt - 0:1. Divas minūtes līdz pamatlaika beigām „Sabres” spēlēja bez vārtsarga, Tims Šalers pārtvēra ripu un no savas zonas ar atsitienu no apmales iemeta to tukšos vārtos - 0:2, bet pēdējā minūtē Devids Bakess pielika punktu, vēl vienu reizi iemetot ripu tukšos vārtos - 0:3. „Sabres” piederēja metienu pārsvars šajā mačā – 36:33.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 10:25 minūtes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, noslēdzot maču ar neitrālu lietderību. Šosezon aizvadītajās 29 cīņās uzbrucējs guvis vienus vārtus un atdevis trīs piespēles, viņa lietderības koeficients ir -2.

Šī bija ceturtā spēle šosezon, kurā „Sabres” nav spējusi gūti vārtus. Ar 23 punktiem 34 mačos (8-19-7) komanda ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē, atpaliekot no „play-off” zonas par 16 punktiem. Nākamo spēli Bufalo aizvadīs naktī uz 23. decembri pret Filadelfijas „Flyers”.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...