06.01.2016. 08:50

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Šosezon kreisās malas uzbrucējs Ķēniņš jau vairākkārt ticis sūtīts starp abām komandām. Sezonu viņš sāka AHL, taču decembra sākumā viņu izsauca uz Vankūveru, lai pēc divām NHL aizvadītām spēlēm atkal nosūtītu uz "Comets", kur šoreiz viņš aizvadīja tikai vienu maču, jo drīz vien atgriezās "Canucks" rīcībā.

Vairākos mačos paliekot rezervē, laukumā Ķēniņš devās pirms Ziemassvētkiem, līdz šim aizvadot vēl četras spēles NHL, kurās gan ar rezultativitāti nav izcēlies.

Kopumā šosezon Latvijas hokejists NHL ir aizvadījis sešas spēles, kurās rezultativitātes punktus nav nopelnījis, izdarot sešus metienus, 18 spēka paņēmienus, nopelnot četras soda minūtes un negatīvu lietderības rādītāju -1. Savukārt Jutikas "Comets" rindās viņš astoņos mačos ir ticis pie vienas rezultatīvas piespēles. Savukārt NHL karjerā Ķēniņš 36 spēlēs ir guvis četrus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Ķēniņam ir vienvirziena līgums ar "Canucks" uz šo sezonu.

Kopā ar viņu otrdien uz fārmklubu tika nosūtīts arī labās malas uzbrucējs Aleksandrs Grenjē.

"Canucks" šosezon 40 spēlēs ir tikusi pie 15 uzvarām un ar 39 punktiem ieņem 12. vietu Rietumu konferencē.Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties