08.04.2015. 09:10
Latvijas futbola izlases pamatvārtsargs Andris Vaņins otrdien palīdzēja savam pārstāvētajam klubam Sion iekļūt Šveices kausa izcīņas finālā.Vaņina pārstāvētā Sion izbraukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja pašlaik trešo spēcīgāko...

Vaņina pārstāvētā Sion izbraukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja pašlaik trešo spēcīgāko komandu Šveices augstākajā līgā Zurich, tādējādi sasniedzot turnīra finālu jau 13.reizi kluba vēsturē.

Latvijas izlases pirmais numurs vārtos nostāvēja visas 90 minūtes, kā laikā neielaida nevienu bumbu. Vienīgos vārtus Sion labā 49.minūtē guva senegāliešu uzbrucējs Musa Konate.

Pagājušajā nedēļā Vaņins ielaida piecus vārtus Šveices čempionāta mačā, taču pirms tam aizvadīja trīs sausās spēles.

Šveices čempionāta kopvērtējumā Sion komanda ar 29 punktiem 26 spēlēs atrodas septītajā vietā desmit komandu konkurencē.

Kā ziņots, Sion Šveices kausa ceturtdaļfināla spēlē pagājušajā mēnesī ar 2:1 savā laukumā pieveica Aarau spēlētājus, tādējādi iekļūstot pusfinālā. Tieši ar kausa izcīņu Sion vienībai ir vienīgās izredzes kvalificēties Eirokausu sacensībām - turnīra čempioni iegūs iespēju piedalīties nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

Iepriekšējās 12 reizes Šveices kausa finālā Sion svinējusi uzvaras. Šī gada 7.jūnijā, kad norisināsies turnīra fināls, Vaņinam būs iespēja iegūt šo trofeju otro reizi karjerā.

Finālā Sion cīnīsies ar divu Šveices augstākās līgas komandu pāra uzvarētāju - St. Gallen vienību vai ar turnīra līderiem Basel. Otrs pusfināla mačs norisināsies trešdien.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa