01.10.2017. 20:51

Šveices Superlīgā divu neuzvarētu spēļu sēriju pārtraukusi Latvijas izlases vārtsarga Andra Vaņina ''Zurich'', kas ar 3:0 savā laukumā sagrāva ''Lugano''. Andris, kā ierasts, komandas vārtus sargāja no pirmās līdz pēdējai minūtei, un pa viņa vārtiem tika izdarīti četri sitieni. Ar 17 punktiem ''Zurich'' ierindojas otrajā vietā turnīra tabulā. Ar Andri vārtos desmit spēlēs ''Zurich'' ielaidusi tikai piecus vārtus, kas ir pārliecinoši labākais rādītājs līgā.

Čehijas spēcīgākajā čempionātā zaudējumu piedzīvojusi Latvijas priekšējās līnijas futbolista Dāvja Ikaunieka Jihlavas "Vysocina'', kas savā laukumā nespēja gūt vārtus un ar rezultātu 0:1 piekāpās ''Sigma Olomouc''. Dāvis bija komandas sākumsastāvā un nospēlēja visu spēli. Ar septiņiem punktiem Jihlava ir 15. vietā 16 komandu konkurencē.

Vitālija Maksimenko un Vladislavs Gutkovska pārstāvētā ''Termalica Bruk-Bet'' ar 0:1 viesos piekāpās ''Plock'' futbolistiem. Maksimenko spēle iesaistījās 34. minūtē, bet 64. minūtē nopelnīja brīdinājumu. Vladislavs savainojuma dēļ nebija komandas pieteikumā. Ar astoņiem punktiem komanda ierindojas Ekstraklases 14. vietā 16 komandu konkurencē.

Poznaņas ''Lech'' pieteikumā savukārt atkal nebija atrodams Denisa Rakela vārds. Pēdējo reizi ''Lech'' sastāvā laukumā Deniss devās 6. augustā. ''Lech'' šovakar savā laukumā ar 3:0 pieveica ''Legia'', tādējādi ar 21 punktu 11 spēlēs paceļoties uz otro vietu. Jāatzīmē gan, ka Polijas Ekstraklasē šobrīd turnīra tabula ir ļoti blīva. Piemēram, 11. vieta ir tikai sešu punktu attālumā.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana