04.04.2015. 14:12
Latvijas futbola izlases pamatvārtsargs Andris Vaņins piektdien ielaida piecus vārtus Šveices čempionāta mača pirmajā puslaikā.

Vaņina pārstāvētā «Sion» savā laukumā līdz ar to ar 0:5 (0:5) piekāpās Cīrihes «Grasshopper» vienībai.

Latvijas izlases pirmais numurs vārtos nostāvēja visas 90 minūtes, bet piecas bumbas savos vārtos viņš ielaida laikā no astotās līdz 37.minūtei. Divas reizes Vaņinu pārspēja ungārs Krstiāns Vadocs.

Līdz ar to ir pārtrūkusi Vaņina trīs «sauso» uzvaru sērija.

Šveices čempionāta kopvērtējumā «Sion» komanda ar 29 punktiem 26 spēlēs noslīdējusi uz septīto vietu desmit komandu konkurencē, priekšā palaižot tieši «Grasshopper» futbolistus.

Kā ziņots, «Sion» Šveices kausa ceturtdaļfināla spēlē pagājušajā mēnesī ar 2:1 savā laukumā pieveica «Aarau» spēlētājus, tādējādi iekļūstot pusfinālā. Tieši ar kausa izcīņu «Sion» vienībai ir vienīgās izredzes kvalificēties Eirokausu sacensībām - turnīra čempioni iegūs iespēju piedalīties nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009