26.02.2017. 21:16

Andris Vaņins, kurš pārstāv Šveices pēc spēka otrās līgas līdervienību FC ‘’Zurich’’, ir Cīrihes kluba pirmā izvēle, kad runa ir par vārtu sargāšanu. Arī šodien vārtu drošība tika uzticēta tieši viņam. Pirmos vārtus ‘’Zurich’’ guva 33. minūtē, kad Roberto Rodrigess izmantoja izdevību no 11 metru atzīmes. ‘’Zurich’’ rezultātu dubultoja 63. minūtē, kad precīzs bija Antonio Marčesano. Otrā puslaika beigu daļā ‘’Wohlen’’ vienus vārtus atguva un saglabāja intrigu, taču drīz vien soda sitienu realizēja uz maiņu nākušais Musa Kone. Kone guva arī komandas ceturtos vārtus, tas notika spēles pašā izskaņā. Vaņina pārstāvētā komanda svinēja uzvaru ar 4:1 un šobrīd ar 55 punktiem 22 spēlēs atrodas pirmajā pozīcijā.

Grieķijas Superlīgā zaudējumu izbraukumā ar rezultātu 0:3 pret Atēnu AEK piedzīvoja Jāņa Ikaunieka pārstāvētā ‘’Larissa’’. Ikaunieks spēli iesāka starta vienpadsmitniekā, bet 73. minūtē tika nomainīts. Pirmos vārtus laukuma saimnieki iesita 24. minūtē, bet otrie un trešie vārti tika gūti tad, kad Ikaunieks jau bija nomainīts.

Latvijas daudzsološais vārtsargs Kristaps Zommers šodien tika atstāts rezervē un spēli bija spiests skatīties no rezervistu soliņa. Itālijas trešās līgas mačā viņa pārstāvēta ‘’Parma’’ izcīnīja uzvaru ar 1:0 pret ‘’FeralpiSalo’’. Zommera pārstāvēta ‘’Parma’’ šobrīd ieņem otro vietu turnīra tabulā.

Svarīgu punktu Polijas čempionātā ieguva Vladislava Gutkovska Ņečečas "Termalica", spēlējot neizšķirti ar Varšavas ‘’Legia’’. Spēles gala rezultāts – 1:1. Abi vārti tika gūti pirmajā puslaikā, 22. minūtē ‘’Termalica’’ vadībā izvirzīja Samuels Stefaniks, bet neizšķirtu panāca ‘’Legia’’ kapteinis Miroslavs Radovičs. Vladislavs nospēlēja visas 90 minūtes.