12.04.2015. 16:39
Šveices superlīgas čempionātā otro "sauso" uzvaru pēc kārtas izcīnīja Latvijas valstsvienības pamatvārtsarga Andra Vaņiņa pārstāvētais FC „Sion”.

„Sion” futbolisti izbraukumā, pateicoties Daniela Folonjē 69. minūtē gūtajiem vārtiem, ar 1:0 pieveica joprojām savainojumu ārstējošā Edgara Gaurača „Aarau”. „Sion” komanda ar 32 punktiem 27 spēlēs pakāpās uz sesto vietu, bet „Aarau” ar 19 punktiem 27 mačos ieņem pēdējo, desmito vietu.

Krievijas Futbola nacionālajā līgā šodien neizšķirti nospēlēja gan Ivana Lukjanova, gan Oļega Laizāna pārstāvētās komandas. Lukjanova pārstāvētais Astrahaņas „Volgar” savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Samaras „Krilya Sovetov”, bet Latvijas futbolists laukumā devās pamatsastāvā un nospēlēja līdz 87. minūtei. Tikmēr Oļega Laizāna pārstāvētais Krasnojarskas „Enisey” izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Orenburgas „Gazovik”, bet Laizāns laukumā devās tikai 90. minūtē.

Futbola nacionālās līgas kopvērtējumā „Volgar” ar 40 punktiem 27 mačos ieņem septīto vietu, bet „Enisey” ar 32 punktiem 27 mačos ieņem 12. vietu 18 komandu konkurencē. Šovakar FNL čempionātā 27. Spēļu kārtas mačus aizvadīs arī Vladislava Gabova pārstāvētais Saratovas „Sokol”, kā arī Aleksandra Koliņko un Artūra Zjuzina Kaļiņingradas „Baltika”.

Izmantotie resursi:1fnl.ru

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430