09.08.2015. 18:03
Šveices superlīgas čempionāta ceturtās spēļu kārtas mačā šodien neizšķirti nospēlēja Latvijas futbola izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā FC "Sion" komanda.

FC "Sion" futbolisti izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar kopvērtējuma pēdējā vietā esošo Lihtenšteinas klubu FC "Vaduz". Spēles 71. minūtē Vaņinu pārspēja Moreno Kostanco, tomēr jau pēc divām minūtēm izlīdzinājumu panāca portugāļu pussargs Karlitušs.

Ar pieciem punktiem četrās spēlēs "Sion" komanda Šveices čempionāta kopvērtējumā ieņem piekto vietu, bet līdervienība FC "Basel 1893" ir izcīnījusi maksimālos 12 punktus.

Ceturto uzvaru jaunās sezonas četrās spēlēs izcīnīja Aleksandra Cauņas pārstāvētais Maskavas CSKA, kas savā laukumā ar 2:0 apspēlēja Permas "Amkar". Latvijas futbolists šim mačam nebija pieteikts, bet uzvaru mājiniekiem nodrošināja Bibrasa Natho un Zorana Tošiča precīzie sitieni.

Tāpat ārpus pieteikuma Vācijas kausa izcīņas pirmās kārtas mačā palika Artjoms Rudņevs, bet viņa pārstāvētais "Hamburger SV" viesos ar 2:3 papildlaikā zaudēja Vācijas ceturtās spēcīgākās līgas (Reģionālās līgas Ziemeļaustrumu divīzijas) komandai Jēnas "Carl Zeiss", tādējādi izstājoties no turnīra.

Izmantotie resursi:sfl.chchampionat.com