31.07.2015. 13:28
Kā ziņo portāls dailyrecord.com tad pagājušo nedēļu pasaules labākā pokera spēlētāja Vanesa Selbsta piedalījās vidusskolnieku zinātnes nometnē, kas notika Ņūdžersijā, kurā viņa stāstīja par pokeru un matemātikas mijiedarbību. Zinātnes nometne noritēja 3 nedēļas un tajā bez skolniekiem piedalījās arī 85 vidusskolas absolventi, starp kuriem bija arī slavenā pokera spēlētāja.

"Mūsu nometnē mēs organizējam diskusiju paneļus" stāsta ķīmijas profesors Adams Kasano. "Vanesa ir ļoti spilgta un interesanta personība, kas spēj pastāstīt par lietām no citas puses, no kuras parasti mēs neskatāmies."

Kā zināms tad Selbstai ir gan juridiskais grāds, gan pokera turnīros nopelnīti vairāk kā $10.7 miljoni. Savā runā Vanesa stāsta par to, kā matemātikas zināšanas viņai ļāva gūt pokera panākumus un izveidot veiksmīgas pokera spēlētājas karjeru.

Vanesai uz doto brīdi ir 31 gads un ņemot vērā viņas līdzšinējos sasniegumus viņa pavisam noteikti ir pelnījusi atrasties Pokera slavas zālē, tomēr kā zināms tad tajā tiek uzņemti kandidāti, kuri sasnieguši vismaz 40 gadu vecumu.

Kaut arī Vanesa stāstīja par to, kā zināšanas viņai palīdzēja pokerā, viņa uzsvēra, ka neiesaka mesties pokerā un sākt ar to nodarboties profesionāli, jo pokers pēdējos gados ir mainījies un tā nebūt nav vieglākā un perspektīvākā karjeras izvēle, tomēr neiespējami tas nav.

Atgādināsim, tad 2014. gadā Vanesa izcīnija savu trešo WSOP aproci, savukārt 2015. gada WSOP turnīru sērijā viņai nebija tik spoža vien 3 reizes iekļuva turnīru apmaksātajās vietās un ne reizi nenokļuva līdz turnīra fināla galdam.

Šī gan nav pirmā reize pēdējo mēnešu laikā, kad Vanesa piesaista mediju uzmanību ar pokera mācīšanu. Maijā Vanesa piedalījā TV šovā, kurā viņa stāstīja par pokera spēlēšanas niansēm šova vadītājam Stīvam Harvijam. Lūk, arī pieejams video no šī šova:

Interesanti, ka Vanesa pirms iestājās Jēlas Juridiskajā skolā studēja Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā, kurā kā jau rakstījām, jau vairākus gadus studentiem ir pieejamas teoriju lekcijas pokera spēles zināšanu apguvei un tagad jaunizveidotajā tālmācības portālā lekcijas ir pieejamas ikvienam interesentam par brīvu.

Redaktora piezīme: Vēlies kļūt par labu pokera spēlētāju? Spēlē pokeru Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties