19.07.2015. 15:26
Bijušais Anglijas Premjerlīgas vienības "Manchester United" uzbrucējs Robins Van Pērsijs pēc pievienošanās Stambulas "Fenerbahce" intervijā atzinies, ka "United" nav devusi futbolistam iespēju pierādīt savu lietderību laukumā.

31 gadus vecais Robins Van Pērsijs uzskata, ka mančestriešu galvenais treneris Luijs Van Gāls uzbrucējam nav devis pietiekoši daudz iespēju, lai uzbrucējs spētu pierādīt savu lietderību komandas sastāvā. Kā laikrakstam "Sunday Times" izteicās pats Robins, aizvadītajā sezonā abu nīderlandiešu attiecības esot pasliktinājušās: "Es pazīstu Luiju kā izlases galveno treneri, bet nu esmu viņu iepazinies arī kā kluba treneri".

Van Pērsijs atklāja, ka Van Gāls esot licis viņam noprast, ka neredz uzbrucēju komandas sākumsastāva virknējumā: "Tomēr cerēju, ka pēc vasaras pauzes atgriezīšos un varēšu visu sākt no jauna. Luijs jau agrāk ir mainījis savas domas par mani - pēc kļūšanas par Nīderlandes izlases galveno treneri, viņš man atklāja, ka es būšu tikai komandas trešā izvēle uzbrucēju rindās. Nodomāju "La...bi", bet es cīnījos un pierādīju sevi - kļuvu par uzbrukuma līderi un komandas kapteini."

Van Pērsijs turpināja: ""United" rindās man netika dota iespēja sevi pierādīt. Tiku sūtīts trenēties ar B komandu. Esmu pieredzējis spēlētājs, neesmu stulbs, nesacēlu skandālu ap to. Šādas lietas ir daļa no futbola un dzīves. Tev ir jāredz izeja no katras situācijas, tāpēc izvēlējos pārcelties uz citu klubu." Futbolists gan piebilda, ka Anglijā tika pavadīti 11 brīnišķīgi gadi: "Nevēlējos pamest Angliju. Mēs visi - es, sieva un bērni šeit jutāmies ļoti labi."

Atgādinām, ka jūlija sākumā oficiāli tika apstiprināta ilgi spekulētā Van Pērsija pāreja uz Turcijas vicečempioni "Fenerbahce". "United" par nīderlandieti saņēma 6,6 miljonus eiro, bet līgums ar turku klubu tika parakstīts uz četrām sezonām.

Izmantotie resursi:Van Persie not given 'honest' chance by Van...‘I wasn’t given an honest chance to win my...2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties