10.07.2014. 10:15
Nīderlandes izlases galvenais treneris Luiss van Gāls pēc zaudējuma pusfinālā Argentīnai (0:0, 2:4 pendelēs) neslēpa sarūgtinājumu par neveiksmi un sacīja, ka viņa vadītā komanda noteikti nebija sliktāka par pretinieci. Savukārt viņa kolēģis pretējā nometnē Alehandro Savelja ar cieņu izteicās par nākamo pretinieci Vāciju.

"Esmu laimīgs vairāku iemeslu dēļ," sacīja Argentīnas galvenais treneris Alehandro Savelja. "Esmu laimīgs spēlētāju dēļ, visas grupas un personāla dēļ, Argentīnas tautas dēļ, manas ģimenes dēļ, visu to, kuri vienā vai citā veidā sadarbojās ar komandu vai palīdzēja man strādāt, dēļ. Daru to savai ģimenei, Argentīnas federācijai un cilvēkiem, kuri svin Argentīnā. Esam pārrakstījuši vēsturi un iekļuvuši finālā."

"Ārkārtīgi apbrīnoju divas futbola zemes – Brazīliju un Vāciju," Savelja turpināja. "Vācija allaž ir parādījusi fizisko varenību un taktisko un garīgo spēku. Tai bijis liels skaits fantastisku spēlētāju, kā piemēram, Rummenige, Bekenbauers un citi. Tai pēdējā laikā ir vairāki naturalizētie spēlētāji, kā Gindogans un citi [Gindogans ir dzimis un audzis Vācijā – A.S.], taču tā joprojām ir valsts, kas zina, kas ir komandas darbs un organizācija."

"Pirms nonācu līdz Vlāram, prasīju diviem spēlētājiem izpildīt pirmo sitienu. Domāju, ka viņš bija labākais spēlētājs laukumā, tāpēc viņam vajadzētu būt pārliecībai. Tas tikai pierāda, ka pēcspēles sitienu sērijā nav viegli iesist. Pendeles ir veiksmes jautājums, un zaudēt tajās ir sliktākais iespējamais scenārijs. Kā minimums, parādījām, ka neesam sliktāki par viņiem – ja ne pat labāki. Tā ir liela vilšanās," teica Nīderlandes galvenais treneris Luiss van Gāls.

"Ja būtu varējis, būtu nomainījis Sillesenu, bet jau biju izmantojis trīs maiņas," van Gāls atklāja, ka arī šoreiz vēlējās pēcspēles sitienu sēriju uzticēt Sillesena dublierim Timam Krulam, kurš kļuva par varoni ceturtdaļfinālā pret Kostariku. "Laukumā laidu Janmātu, jo Indi bija brīdinājums un viņš bieži laukumā nokavēja un nespēlēja pārāk labi. Nevēlējos riskēt ar iespēju de Jongam gūt savainojumu, un Klāsijs var doties uz priekšu labāk nekā Naidžels. Van Pērsiju nomainīju, jo viņš bija pārguris."

"Kā sacīja Brazīlijas žurnālisti, mums bija fantastisks turnīrs. Neviens negaidīja, ka mēs izkļūsim no grupas, bet pēc tam sakāvām Meksiku, kuru nav viegli pieveikt," van Gāls turpināja. "Spēlei par trešo vietu nevajadzētu notikt. Saku to jau 10 gadus. Bet mēs spēlēsim, un mums, lai sagatavotos, būs par vienu dienu mazāk – tas nav godīgi. Sliktākais ir tas, ka varam zaudēt divreiz pēc kārtas turnīrā, kurā esam spēlējuši brīnišķīgi. Zaudējot divreiz pēc kārtas, mājās dodies kā neveiksminieks, kas nav taisnīgi. Bet es to saku jau 10-15 gadus. Nevajadzētu spēlēt par trešo un ceturto vietu, jo šajā turnīrā ir tikai viena balva un tas ir čempionu tituls."

Izmantotie resursi:Argentina have made history - Sabella - Goal.comBBC Sport - World Cup 2014: Louis van Gaal says...Van Gaal - I would have subbed Cillessen again...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties