12.04.2014. 19:56
Sestdien, 12. aprīlī, Latvijas basketbolisti sacenšas Turcijā, Spānijā, Ukrainā un Kosovā. Kristaps Valters 10 punktiem pievienoja piecas rezultatīvas piespēles, taču "TED Ankara" mājās zaudēja Turcijas čempionāta līderiem "Banvit" ar 20 punktu starpību.

“Aykon TED Ankara Kolejliler” (11-15, #9) mājas spēlē zaudēja turnīra līderiem “Banvit” (25-1, #1) ar rezultātu 79:99 (18:21, 19:28, 23:26, 19:24). Galvaspilsētas klubam tā kļuva par trešo neveiksmi pēc kārtas, turklāt Ankara noslīdēja divu uzvaru attālumā aiz “play-off” zonas. Regulārajā sezonā palikušas četras spēles.

Kristaps Valters 19:50 minūtēs guva 10 punktus (2p 1/2, 3p 2/6, 1p 2/2), izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, vienu reizi kļūdījās, pārķēra divas bumbas un trīs reizes pārkāpa noteikumus. Serbu centrs Vladimirs Golubovičs 20 punktiem pievienoja 11 atlēkušās bumbas.

Viesu sastāvā Latvijas čempions Ērls Džerods Roulends 25:37 minūtēs atzīmējās ar deviņiem punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Cevhera Ozera rēķinā pieci precīzi tālmetieni un 19 punkti.

Turcijas otrajā līgā “Ankara D.S.I. Era” (23-8, #2) izbraukumā Stambulā pārspēja “I.T.U.” vienību (15-16, #10) ar rezultātu 84:81 (22:18, 25:24, 15:14, 22:25). Līdz regulārās sezonas beigām palikušas trīs kārtas.

Kaspars Kambala 31:35 minūtēs atzīmējās ar 20 punktiem (2p 8/16, 1p 4/6), izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, vienu reizi kļūdījās un trīs reizes pārkāpa noteikumus. Centra spēlētājs regulārajā sezonā 20 vai vairāk punktus ir guvis astoņās spēlēs.

“Aydem Pamukkale University” piektdien izbraukumā Ankarā sagrāva Hačetepes Universitāti ar 43 punktu pārsvaru – 79:36 (22:9, 27:4, 17:7, 13:16). Sevišķi nepieklājīgs rezultāts tika fiksēts pēc trīs ceturtdaļām – 66:20, taču pēdējās desmit minūtēs mājinieki gandrīz dubultoja savu guvumu.

Armands Šķēle 31:44 minūtēs sameta 15 punktus (2p 5/8, 3p ½, 1p 2/2), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma divas personiskās piezīmes.

Izmantotie resursi:Türkiye Basketbol Ligleri Resmi Web Sitesi |...

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933