23.11.2013. 20:20
Sestdien, 23. novembrī, Latvijas basketbolisti aizvada spēles dažādu valstu nacionālajos čempionātos. Kristaps Valters iemeta četrus no sešiem tālmetieniem "TED Ankara" izbraukuma uzvarā pār Stambulas "Bešiktaš".

“TED Ankara Kolejliler” (5-2, #3) pēc veiksmīgā izbraukuma Ukrainā lidoja uz Stambulu, kur apspēlēja vietējo “Bešiktaš” (2-5, #12) ar rezultātu 78:74 (25:13, 21:18, 12:21, 20:22). Pirmajā puslaikā viesi ieguva piecpadsmit punktu pārsvaru (46:31), taču droši par uzvaru nevarēja justies līdz cīņas beigām. Ceturtajā ceturtdaļā “Bešiktaš” samazināja starpību līdz minimumam – 64:63, tomēr izšķirošajos brīžos aukstasinīgāk nospēlēja Ankaras basketbolisti.

Kristaps Valters iemeta četrus no sešiem tālmetieniem, 26:22 minūtēs guva 17 punktus (2p 1/3, 3p 4/6, 1p 3/4), izcīnīja piecas bumbas zem groziem un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles.

Turcijas otrajā līgā “Ankara D.S.I. Era” (6-3, #5) mājās pieveica spēcīgo “Darussafaka” vienību (7-2, #3) ar rezultātu 89:81 (21:13, 21:19, 22:24, 25:25), sagādājot sāncenšiem tikai otro neveiksmi sezonā.

Kaspars Kambala 31:55 minūtēs guva 15 punktus (2p 5/8, 1p 5/8), izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, divas reizes kļūdījās un bija spiests atstāt laukumu ar piecām personiskajām piezīmēm.

Izmantotie resursi:Türkiye Basketbol Ligleri Resmi Web Sitesi |...