29.03.2014. 19:04
Sestdien, 29. martā, Latvijas basketbolisti Turcijā un Ukrainā spēlēja ar mainīgām sekmēm. Kristaps Valters izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles, tomēr "TED Ankara" otro reizi zaudēja Bursas "Tofaš" un izslīdēja no "play-off" zonas.

“Aykon TED Ankara Kolejliler” (11-13, #9) savā laukumā zaudēja tiešajiem konkurentiem, Bursas “Tofaš” basketbolistiem (11-13, #8) ar rezultātu 88:93 (18:20, 13:22, 30:26, 27:25). “Tofaš” guva virsroku arī pirmajā savstarpējā spēlē – 89:84, tādējādi otrais panākums ļāva viesiem noturēties “play-off” zonā, kamēr Ankara labāko astoņnieku atstājusi.

Kristaps Valters 29:06 minūtēs guva 15 punktus (2p 3/5, 3p 2/2, 1p 3/4), izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma trīs personiskās piezīmes.

Regulārās sezonas pēdējās sešās spēlēs “TED Ankara” gaida samērā smags kalendārs – izbraukumā jāspēlē pret “Turk Telekom” (#12), Konjas Seldžuku Universitāti” (#15) un Stambulas “Fenerbahce” (#2), savukārt mājās jātiekas ar Ērla Roulenda “Banvit” (#1), Eirolīgas klubu “Galatasaray” (#5) un Izmiras “Pinar Karšijaka” (#7).

“Ankara D.S.I. Era” (22-7, #2) Ankaras derbijā uzvarēja “Maliye Milli Piyango” (10-19, #15) ar rezultātu 80:79 (19:12, 22:28, 13:24, 26:15). Arī pirmajā aplī sāncenši tika pārspēti ar viena punkta pārsvaru – 81:80.

Kaspars Kambala 27:52 minūtēs guva 14 punktus (2p 7/14, 1p 0/4), izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un trīs reizes pārkāpa noteikumus.

Pamukkales Universitāte (17-12, #7) izbraukumā Izmirā uzvarēja “Ozel Gelisim Koleji” vienību (13-16, #12) ar rezultātu 62:55 (23:13, 16:22, 16:5, 7:15). Armands Šķēle nebija pieteikts spēlei.

Izmantotie resursi:Türkiye Basketbol Ligleri Resmi Web Sitesi |...Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...