09.02.2017. 07:51

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Futbolista karjerā Gorkšs spilgtākos gadus aizvadīja ārpus Latvijas, spēlējot gan Zviedrijā un Anglijā, gan Grieķijā un Čehijā. Pēc atgriešanās mājās Gorkšs iepriekšējā sezonā spēlēja FK "Liepāja" sastāvā, un pieredzējušais aizsargs uzskata, ka ne mazāk ambīciju ir arī FC "Riga", ko viņš pārstāvēs šosezon.

FC "Riga" piedāvājumā Gorkšs pārāk neiedziļinājās, jo, pirmkārt, vēlējās būt tuvāk Rīgai un savai ģimenei. Arī finanšu faktors nav bijis izšķirošs.

"Latvijā futbolu nespēlē naudas dēļ. "Riga" spēja ieinteresēt vairāk nekā citas komandas," sacīja Gorkšs. Viņš piebilda, ka motivācijas faktori kļūs zināmi vēlāk, bet FC "Riga" piedāvājums bija visinteresantākais, ņemot vērā, ka karjeras beigu posmā jāizvērtē arī iespējas turpmāk palikt iesaistītam futbolā".

Gorkšs uzsvēra, ka pašlaik Latvijas virslīgā ir parādījušās vairākas ambiciozas un interesantas komandas - Rīgas Futbola skola (RFS), FC "Riga", FK "Liepāja", FK "Jelgava", kā arī FK "Ventspils". Spēlētāju visiem nepietiek, tādēļ katrs meklē, ko var atrast, piebilda futbolists.

FC "Riga" piedāvājumu pieņēmušais Gorkšs rēķinās, ka interesanta sezona ar intrigu un negaidītiem pavērsieniem veicinās interesi par futbolu arī Latvijā kopumā. Tāpat viņu priecē, ka nopietna uzmanība pašmāju futbolā tiek pievērsta mārketingam. 

Pašlaik Gorkša rēķinā ir 82 spēles valstsvienībā un kapteinis piesardzīgi vērtē iespēju sasniegt apaļa simta robežu, lai gan ir noskaņots pozitīvi. Viss būšot atkarīgs no sportiskās formas, jo izlasē Gorkšam motivācijas nekad nav trūcis.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties