07.09.2015. 20:17

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Čehijas izlase bija ļoti nopietns pretinieks, kam komandā ir Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) un Eirolīgā pieredzi uzkrājuši talantīgi basketbolisti, sacīja Blūms. Viņš uzsvēra, ka komandā visi saprata, cik nopietnas sekas būtu bijušas zaudējumam. 

"Kad bija grūtības, visi kopā savācāmies un tās pārvarējām. Pamainījām taktiku, kad vajadzēja, un izdarījām visu, lai uzvarētu," teica izlases kapteinis.

Zaudējums spēlē pret Čehiju būtu nostādījis Latvijas izlasi ļoti smagā situācijā, jo stāvokli grupā sarežģīja Lietuvas zaudējums beļģiem, paskaidroja Blūms. "Nebija variantu. Mums šodien vienkārši bija jāuzvar šī spēle," viņš teica.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase čehus uzveica ar 72:65. Pirmajās divās spēlēs latvieši uzvarēja beļģus, bet piekāpās Lietuvas valstsvienībai.

Grupas kārtas turpinājumā Latvijas basketbolisti vēl spēlēs trešdien pret Ukrainu un ceturtdien pret Igauniju. Grupas četras labākās komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs, kas risināsies Lillē, Francijā. Analoģiski sešu komandu grupu turnīri risinās arī Berlīnē, Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā un Monpeljē, Francijā. Labākās 16 pirmās grupu kārtas komandas piedalīsies izslēgšanas turnīrā Lillē, kur 20.septembrī kļūs zināmi kontinenta čempioni.

Eiropas čempioni un vicečempioni kvalificēsies Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, savukārt 3. līdz 7.vietas ieguvēji iegūs tiesības spēlēt olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties