16.05.2013. 13:55
Svētdien, 12. maijā, Ventspilī noslēdzās Aldaris Latvijas Basketbola līgas līdzjutēju konkurss «Ar sodiņiem līdz jaunam Škoda Rapid», kurā galvenā balva jau trešo sezonu bija jauns automobilis. Divi precīzi metieni ar aizsietām acīm no soda līnijas valmierietim Mārim Dreijam nodrošināja uzvaru un autiņa atslēgas.

Sezonas laikā tiesības piedalīties konkursa finālā ieguva 43 dalībnieki, no kuriem 37 stājās uz soda metienu līnijas Ventspils Olimpiskā centra basketbola laukumā. Pirmo uzdevumu – ar aizsietām acīm iemest vienu metienu no divām iespējām izpildīja 10 dalībnieki. Nākamajā kārtā no superfinālistiem ar precīzu metienu izcēlās tikai Māris.

Reklāma

«Vēl nespēju aptvert, kas nupat notika,» pēc uzvaru nesošā metiena mazliet trīcošā balsī atklāja jaunais Škoda Rapid īpašnieks Māris Dreijs. «Konkursa finālam īpaši negatavojos. Vakar aizgāju uz Jāņa Daliņa stadionu un pāris reizes uzmetu aizvērtām acīm. Biežāk trāpīju pa stīpu, kādu arī iemetu, bet šodien brīnumainā kārtā trāpīju divreiz. Iespējams, ka uztraukums un nelielā roku trīcēšana pat palīdzēja.»

Konkursa uzvarētājs Māris pastāstīja, ka nekad nav trenējies basketbolā, bet ik pa laikam mēdz uzspēlēt Daliņa stadionā kopā ar draugiem. Tātad nebūt nav jābūt profesionāla basketbolista iemaņām, lai uzvarētu Aldaris LBL fanu konkursā.

Piemēram, pagājušajā gadā pie jaunas automašīnas tika 13 gadus vecais ventspilnieks Kristaps Purpļevičs, kurš ģimenes lokā «iemainīja» mašīnu pret tēva uzdāvinātu jaunu botu pāri.

Aldaris Latvijas Basketbola līga jau trešo gadu piedāvā basketbola draugiem iespēju ne tikai atbalstīt savas pilsētas komandu, bet arī tikt pie jaunas automašīnas. Lai kļūtu par laimīgo uzvarētāju, šosezon bija jānopērk biļete uz kādu LBL spēli, jāaizpilda īpaša konkursa dalībnieka anketa, jāpiedalās priekšsacīkstēs un jātrāpa divi soda metieni.Fit Fitness, SIA Brīvības 180, Rīga, LV-1012
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties