05.08.2015. 17:42
Trešdien, 5. augustā, Valmierā norisinājās BK "Valmiera" pirmssezonas preses konference, kurā tika paziņots par komandas nosaukuma maiņu, prezentēts jaunais logo un iepazīstināts ar aktualitātēm komandā.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks: "Valmiera ir ar sporta tradīcijām bagāta pilsēta, un basketbols vienmēr ir bijis īpašā statusā, kā jau sporta veids ar ļoti senām tradīcijām. Esam lepni, ka mūsu pilsētā ir šāds profesionāls basketbola klubs, kas ir guvis panākumus Latvijā, Baltijā, un iznesis pilsētas vārdu arī plašāk pasaulē. Priecājamies arī par kopīgi izveidoto jaunatnes sistēmu, kuras darba augļi jau ir redzami – Anrijs Miška ir parakstījis līgumu ar Spānijas klubu Madrides "Real" – kas ir lielisks pierādījums šīs trīspusējās sadarbības veiksmīgumam. Pašvaldība vienmēr ir atbalstījusi un turpinās atbalstīt basketbolu, un mums ir īpašs prieks par veiksmīgo sadarbību ar kluba piesaistītajiem sadarbības partneriem. Vēlos pateikt lielu paldies "ORDO Group" un kluba prezidentam Ivaram Rudzītim par lielo ieguldījumu Valmieras basketbola attīstībā. Jo spēcīgāks kļūs basketbols Valmierā, jo spēcīgāks tas kļūs arī Latvijā kopumā!"

No jaunās sezonas Basketbola kluba "Valmiera” komandas startēs ar jaunu nosaukumu – "Valmiera/ORDO". Kluba ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: "Šī būs jau ceturtā sezona, kad "ORDO Group” ir BK "Valmiera" ģenerālsponsors un ilgtermiņa stratēģiskais partneris. "ORDO GROUP" ir devis mums finansiālo stabilitāti, iespēju izveidot konkurētspējīgu komandas sastāva komplektāciju un attīstīt jaunatnes sistēmu, kā rezultātā ir noslēgta sadarbība ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Bērnu Sporta skolu. Šajā sistēmā tiek ieguldīti nozīmīgi līdzekļi, lai jaunajiem spēlētājiem nodrošinātu vislabākos treniņu un sadzīves apstākļus. Balstoties uz līdzšinējo, veiksmīgo sadarbību ar "ORDO Group", nolēmām spert soli tālāk un pieņemt lēmumu par kopīgu komandu nosaukumu "Valmiera/ORDO", stāsta kluba attīstības direktors Jānis Siliņš. Līdz ar jauno komandu nosaukumu, ir atjaunota kluba vizuālā identitāte, atjaunots logo, uzlabota mājaslapa un līdz ar jauno basketbola sezonu gaidāmi vēl citi jaunumi.

Šobrīd Latvijas Basketbola līgas pirmajā divīzijā un Baltijas Basketbola līgā spēlējošā komanda "Valmiera/ORDO" ir par divām trešdaļām nokomplektēta. Notiek spēlētāju meklēšana 1., 3. un 4.numura pozīcijās un tiek veiktas pārrunas gan ar vietējiem, gan ārzemju spēlētājiem. Komandas sastāvā ir Jānis Kaufmanis, Aigars Šķēle, Haralds Kārlis, Mārtiņš Vīņauds, Ervīns Jonāts, Viktors Iļjins, Dāvis Rozītis un Raimonds Gabrāns. "BK Valmiera” personālam ir piesaistīta fizioterapeite Liene Džeriņa un fiziskās sagatavotības trenere Inga Dzene.

Nozīmīgs ieguvums klubam un "Valmiera/ORDO" komandai ir galvenā trenera Ainara Zvirgzdiņa piesaiste. Ainars Zvirgzdiņš par komandas gatavošanos jaunajai sezonai stāsta: "Šobrīd vēl esam pārejas posmā, jo no iepriekšējās komandas ir palikuši tikai četri spēlētāji, tātad faktiski komanda ir jāveido no sākuma. Vēlos lūgt pacietību un pagaidām nekritizēt komandu par pirmajiem rezultātiem. Paies kāds laiks, kamēr mēs saliedēsimies, un es kā treneris apsolu, ka tad arī būs tie rezultāti, ko mēs visi gaidām. Šobrīd produktīvam komandas darbam trūkst vēl četri spēlētāji, un mūsu treniņu grafiku ietekmē arī mana aizņemtība ar vīriešu valstsvienību, tādēļ liela nozīme treniņprocesa sākumā ir maniem palīgiem. Būs zināmas grūtības, bet es ticu, ka ar kopējiem spēkiem un spēlētāju profesionālu attieksmi mēs jau sezonas pirmajos mačos būsim cienīgi pretinieki ikvienam!"

Šodien komanda "Valmiera/ORDO" uzsāka gatavošanos jaunajai sezonai. Kā apgalvoja komandas spēlētājs Jānis Kaufmanis, kopējais noskaņojums komandā ir ļoti labs, spēlētāji ir gatavi veidot jaunu komandu un nopietni strādāt pie tā, lai šo divu mēnešu laikā līdz sezonas sākumam būtu tai maksimāli gatavi.

"Latvijas Basketbola līgā gribam atgriezties cīņā par medaļām un ceļu negriezīsim nevienam, savukārt Baltijas Basketbola līgā minimālais mērķis, ja formāts paliek esošais, ir labāko astotnieks," par komandas mērķiem jaunajā sezonā informē Mārtiņš Bērziņš.

Latvijas Basketbola līgas sezona tiks sākta septembra izskaņā un pilns dalībnieku saraksts būs zināms pēc Latvijas Basketbola savienības sēdes, kas norisināsies šajā nedēļā.

Izmantotie resursi:BK ValmieraPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties