11.09.2015. 13:18
Aizvadītajā nedēļas nogalē BMX kluba “Tālava” velotrasē atpūtas kompleksā “Avoti” pie Valmieras divas dienas norisinājās vērienīgas BMX sacensības. Sacensību pirmajā dienā notika Valmieras Grand Prix BMX 2015, kur par uzvarētāju spēcīgāko vīru klasē kļuva Rihards Veide. Dienu vēlāk par 2015. gada Latvija Meistaru BMX kļuva Kristens Krīgers.

Sestdien, 5.septembrī “Avotos” notika Valmieras Grand Prix BMX 2015 sacensības, kuras bija pulcējušas teju 200 vietējos un ārvalstu BMX sportistus. Spēcīgākajā Elites un junioru vīru apvienotajā grupā, startējot no 9m augstās Olimpiskās starta estakādes, uzvaru izcīnīja Rihards Veide. Otrajā vietā ierindojās Kristens Krīgers, bet trešajā vietā – Elvis Puroms. Sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar Valmieras pilsētas pašvaldības un “Zelta zirgs” un citu atbalstītāju sarūpētajām balvām, kuras pasniedza Latvijas Olimpiskās Komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.

Svētdien, 6.septembrī turpat “BMX Tālava” velotrasē notika Latvijas Meistars BMX 2015 un 11. Valdeko klubu kauss BMX, kurā piedalījās vairāk kā 170 BMX braucēji. Spēcīgākajā Elites un junioru vīru kategorijā Latvijas Meistars BMX sacensībās uzvaru izcīnīja Kristens Krīgers, aiz sevis atstājot Rihardu Veidi un trešās vietas ieguvēju Kristapu Vekšu.

BMX klubu komandas vienpadsmito gadu pēc kārtas sacentās par Valdeko klubu kausu BMX, kur par uzvarētāju varēja kļūt klubs, kuram sešu braucēju labāko rezultātu summa ir visaugstākā. Otro gadu pēc kārtas par “Valdeko” BMX klubu kausa ieguvējiem tika nominēts bmx klubs “RRS/Rīgas Favorīts”. Otrajā vietā ierindojās Ventspils BMX klubs “Spars”, bet trešajā vietā - mājinieki BMX klubs “Tālava”.

Informāciju sagatavoja:Elīna VasaraBMX sporta kluba “Tālava” sabiedrisko attiecību speciāliste

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230