14.12.2017. 14:40

Šosezon "Valmiera/Ordo" galvenā trenera Kristapa Valtera rīcībā bez trīs pieredzējušajiem basketbolistiem ir virkne ar gados jauniem spēlētājiem, kuriem liela pieredze Latvijas spēcīgākajā līmenī pirms šīs sezonas nav bijusi. Savu debiju LBL un BBL čempionātos tuvākajā laikā piedzīvos 19 gadus vecais Maksims Hudins, kurš šodien papildinājis Vidzemes komandas sastāvu. Tādējādi Hudins kļūst par trešo VEF sistēmas izaudzināto spēlētāju Valmierā, pievienojoties Eduardam Hāzneram un Nikam Jansonam.

210 cm garais Maksmis Hudins šosezon aizvadījis 12 spēles "VEF skolas" sastāvā Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā. Centra spēlētājs vidēji guvis 7,8 punktus, izcīnījis 4,6 atlēkušās bumbas laukumā pavadītās nepilnās 22 minūtēs. Hudins pēdējās piecas sezonas bijis "VEF skolas" spēlētāju sarakstā dalībai LBL 2. divīzijā.

"Valmieras/Ordo" ģenerālmenedžera Ojāra Meldera komentārs: "Līdz ar Riharda Adiņa savainojumu bija skaidrs, ka ar esošajiem resursiem komandas garajā galā nevarēsim iztikt, un nāksies lūkoties pēc papildinājuma. Izskatījām vairākus potenciālos pastiprinājumus šajā pozīcijā, bet izvēle par labu Hudinam krita vairāk iemeslu dēļ. Pirmkārt, viņš ir jauns un perspektīvs spēlētājs, kuram dosim iespēju savu potenciālu attīstīt visaugstākajā Latvijas līmenī. Otrkārt, pats spēlētājs pauda lielu apņēmību pierādīt sevi un dot tūlītēju pienesumu komandas panākumos, turklāt viņš ar vairākiem puišiem jau ir pazīstams, kas būtiski atvieglos viņa iejušanos komandā. Treškārt, viņš ir savādāka profila centra spēlētājs kā Viktors Iļjins, kas papildinās komandas treneru taktiskos risinājumus un vēl vairāk ļaus dažādot mūsu vienības spēles stilu."

Valmierieši šodien savā laukumā aizvadīs spēli Baltijas Basketbola līgā pret Kazahstānas komandu "Barsy". Mača tiešraidi no pulksten 18:30 translēs Sportacentrs.com TV.

Izmantotie resursi::Valmiera/ORDODagdas novada sporta skola Mičurina 3a, Dagda, Dagdas n., LV-5674
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties