28.10.2015. 09:46
Valmiera/ORDO komanda Triobet Baltijas Basketbola līgas (BBL) regulārā čempionāta mačā otrdien ar rezultātu 72:65 (18:11, 22:19, 7:17, 25:18) savā laukumā pieveica Tallinas TLU/Kalev vienību no Igaunijas un šosezon joprojām spēlē bez zaudējumiem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Aigars Šķēle, 12 punktus iemeta Haralds Kārlis, bet desmit punktus guva Armands Šķēle.

Kaut septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām TLU/Kalev spēja samazināt deficītu līdz 49:51, valmierieši nospēlēja pārliecinoši, un pēdējās minūtēs šaubas par viņu uzvaru neradās.

Valmiera/ORDO komandai šī bija jau astotā uzvara astoņās šosezon aizvadītajās spēlēs - Aldaris Latvijas Basketbola līgā (LBL) valmierieši iekrājuši piecus panākumus un ir vienīgā komanda, kas nav piedzīvojusi zaudējumus, bet BBL turnīrā vidzemnieki pirms šī mača ar rezultātu 90:59 pieveica Igaunijas komandu Raplas Avis, bet pēc tam ar 89:65 pārliecinoši uzvarēja citu Igaunijas klubu Port of Parnu.

BBL turnīrā kopā ar valmieriešiem bez zaudējumiem cīnās arī Lietuvas komanda Prienu Vytautas, vēl viens Latvijas klubs Liepāja/Triobet, kā arī Igaunijas vienība Rakveres Tarvas ar latviešiem Robertu Stumbri un Reini Strupoviču ierindā.