01.12.2017. 21:51

Spēles pirmais puslaiks priekš valcēniešiem ne tuvu nebija tas veiksmīgākais, "Kalev/TLÜ" pēc pirmajām 20 minūtēm atrodoties vadībā ar 37:26. Tomēr iekrāto deficītu "Valka/Valga" atspēlēja jau trešajā ceturksnī, kurā uzvarēja ar rezultātu 22:9. Vadības grožus mājiniece nostiprināja pēdējā ceturtdaļā, izcīnot drošu uzvaru ar rezultātu 73:60. "Valka/Valga" komanda ar bilanci 7-1 Igaunijas čempionātā ieņem otro pozīciju.

Rezultatīvākais ar 16 gūtiem punktiem bija Roberts Freimanis (4/18 - FG), kuram arī deviņas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, trīs pārtvertas bumbas un trīs piezīmes. Kristaps Miglinieks un Elvijs Mičulis guva pa deviņiem punktiem (Migliniekam arī piecas atlēkušās bumbas), bet Edgars Lasenbergs izcēlās ar pieciem punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām, kā arī nopelnīja piecas piezīmes.

Citā spēlē Raplas "AVIS UTILITAS" ar 64:75 izbraukumā piekāpās "Tartu Ülikool" basketbolistiem. Arī šajā cīņā kā izšķirošās izrādījās otrās 20 minūtes, kuru laikā mājinieki bija pārāki ar 11 punktu pārsvaru. "AVIS UTILITAS" šis bija ceturtais zaudējums aizvadītajās deviņās spēlēs.

Viesu rindās Māris Ziediņš 22:59 minūšu laikā punktus diemžēl neguva (0/2 - 2p., 0/2 - 3p.), tomēr iedeva divas rezultatīvas piespēles, savāca vienu bumbu zem groza, kā arī vienreiz kļūdījās un nopelnīja vienu piezīmi.

Savukārt Polijas čempionāta mačā "Czarni Slupsk" mājās izgāza otro puslaiku (28:48) un ar rezultātu 78:97 atzina "Polpharma Starogard" pārākumu. "Czarni Slupsk" šī bija jau sestā neveiksme pēc kārtas, kas nozīmē, ka komanda ar bilanci 3-8 ieņem 13. vietu.

Zaudētājiem Lauris Blaus 23:23 minūšu laikā guva piecus punktus (2/6 - 2p., 1/2 - s.m.), savāca septiņas atlēkušās bumbas un nopelnīja divas piezīmes.

Izmantotie resursi:Eesti KorvpalliliitPolska Liga Koszykówki