09.02.2017. 18:40

"Izvērtējot kluba intereses, pēc abpusējas vienošanās ar kluba vadību treneris Juris Umbraško atkāpās no komandas vadīšanas," teikts paziņojumā Valkas novada domes mājaslapā. "Līdz sezonas beigām galvenā trenera pienākumus veiks līdzšinējais otrais treneris Kristaps Zeids, kurš paralēli turpinās attīstīt arī biedrības "Valkas sporta internāts" projektu."

Vakar "Valka"/"Valga" savā laukumā ar rezultātu 75:112 piedzīvoja sakāvi pret vienu no Latvijas vadošajiem klubiem Rīgas VEF un Latvijas čempionātā ar trim uzvarām un 11 zaudējumiem (21,4%) ieņem pēdējo pozīciju desmit komandu konkurencē. Priekšpēdējā vietā esošā "Latvijas Universitāte" 22 spēlēs izcīnījusi piecas uzvaras (21,4%).

Arī Igaunijas čempionātā ar nosaukumu "Valga-Valka"/"Maks&Moorits" startējošajai komandai klājas grūti. Ar sešām uzvarām 20 mačos deviņu vienību konkurencē šobrīd tiek ieņemta astotā pozīcija, apsteidzot vienīgi visas spēles zaudējušo "G4S Noorteliiga" (0-24).

Treneris Umbraško Valkas un Valgas pilsētu apvienotajai komandai pievienojās 2016. gada februārī. Savukārt Zeids par Umbraško asistentu kļuva pagājušā gada decembrī, iepriekš bijis asistents arī tādās komandās kā "Saldus", "Astana" un "Jēkabpils". Latvijas čempionātā valcēnieši nākamo spēli aizvadīs 15. februārī Jēkabpilī, bet jau rīt Igaunijas čempionātā uzņems Pērnavas basketbolistus.

Izmantotie resursi:VALKA.LV - Valkas/Valgas basketbola klubā -...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties