10.12.2013. 17:36
MotoGP zvaigzne Valentino Rosi aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās enduro sacensībās savā dzimtenē Itālijā, izcīnot uzvaru.

Katrā no komandām startēja divi motobraucēji un šādi pāri Tavullijā notikušajās sacensībās bija 14, kamēr viens sportists pusotru stundu garo cīņu aizvadīja viens pats. Rosi pārinieks šajās sacensībās bija Luka Marini, kura palīdzība lieti noderēja uzvaras kaldināšanā.

Rosi bija iekrājis jau ievērojamu pārsvaru, kad 35. aplī piedzīvoja kritienu. Motošosejas leģenda nodeva motociklu atpakaļ Marini rokās, kurš tobrīd bija vairs tikai 2 sekundes priekšā tuvākajiem sekotājiem. Atlikušajā sacensību daļā viņš noturēja pirmo pozīciju, pēc veiktiem 40 apļiem, kas sportistiem kopumā prasīja pusotru stundu, finišējot nieka 0,4 sekundes priekšā otrās vietas ieguvējiem.

Otro vietu šajās sacensībās izcīnīja Matija Pasini un Mauro Sančins, bet trešo vietu guva Franko Morbidelli un Andrea Miņjo.

Jāpiemin, ka Valentino Rosi nesen izveidoja pats savu Moto3 komandu VR46, kas jau aizvadījusi pirmos testus ar kompānijas "Sky" sponsorētajiem KTM motocikliem. Vairāki braucēji, kas šo komandu, iespējams, pārstāvēs nākošā gada Moto3 čempionātā, arī piedalījās šajās enduro sacīkstēs.

Izmantotie resursi:il Resto del Carlino -

...Crash.Net | F1 & MotoGP | Motorsport NewsMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties