25.10.2017. 22:33

FIBA Eiropas kausa F grupas pirmajā spēlē Minskas "Tsmoki" bija ar rezultātu 76:78 mājās piekāpusies beļģu Šarleruā "Spirou" komandai. Šis zaudējums tikai pastiprināja šā vakara cīņas nozīmīgumu.

Pirmajos divos spēles ceturkšņos "Tsmoki" basketbolisti Izraēlas komandai ļāva gūt 18 punktus, kamēr paši mājinieku grozā "salidināja" attiecīgi 20 un 22 punktus, kas pēc pirmā puslaika baltkrieviem deva sešu punktu handikapu - 42:36.

Savu lielāko pārsvaru Baltkrievijas čempione ieguva trešās ceturtdaļas vidū, kad rezultāts uz brīdi bija 53:39 "Tsmoki" labā. Atlikušajā laikā "Bnei Herzliya" centās atspēlēties, taču beigās tuvāk par četru punktu atstatumu (63:67) netika, Edmunda Valeiko trenētajai Minskas "Tsmoki" izcīnot uzvaru ar 69:63.

Pēc otrās kārtas spēlēm ar divām uzvarām F grupas līdere ir Šarleruā "Spirou". Pa vienam panākumam ir "Tsmoki" un "Bnei Herzliya", kamēr ungāru Sekēšfehērvāras "Alba" uzvaru nav.

Izmantotie resursi:FIBA Europe Cup 2017-18 - FIBA.basketball

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa