10.06.2014. 16:29
Vairāk nekā diviem tūkstošiem Argentīnas futbola izlases fanu šovasar būs liegts ierasties Brazīlijā, kur jau ceturtdien sāksies Pasaules kausa izcīņa.Aptuveni 2100 šīs valstsvienības fanu tiek uzskatīti par huligāniem un bīstamiem, kā...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Aptuveni 2100 šīs valstsvienības fanu tiek uzskatīti par huligāniem un bīstamiem, kā rezultātā viņiem pat tiek liegts apmeklēt vietēja mēroga mačus.

Šobrīd Brazīlijas varasiestādes no Argentīnas ir saņēmušas visu nepieciešamo informāciju par šiem faniem. Ja nu viņiem tomēr izdosies izkļūt cauri robežkontrolei un pēcāk tiks atrasti, atbalstītāji no Brazīlijas tiks deportēti.

Tāpat, sadarbojoties ar Anglijas, Beļģijas un Vācijas varasiestādēm, ieceļošana Brazīlijā liegta daudziem Eiropas futbola huligāniem.

Iebraukšana Brazīlijā, kamēr norisinās Pasaules kausa izcīņa, liegta arī cilvēkiem, kuri bijuši notiesāti par seksuālu noziegumu pastrādāšanu.

Pasaules kauss no 12.jūnija līdz 13.jūlijam norisināsies 12 Brazīlijas pilsētās.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties