23.05.2014. 15:41

Sezonas pirmajos divos posmos Rēzeknē un Biķerniekos pie uzvarām komandu vērtējumā tika «Adidas & VSK Noskrien», kuras sastāvā startē Jeļena Ābele, Normunds Runčs, Renārs Roze, Kristaps Kaimiņš, Rolands Kaimiņš, Ilona Marhele un Mareks Šīrants.

Panākumi sezonas ievadā ļāvuši «noskrieniešiem» iegūt 148 punktu pārsvaru pār tuvāko sekotāju un iepriekšējās sezonas čempioni «Veikals Maratons/Asics» (Jānis Kūms, Jānis Gailis, Andrejs Jesko, Dace Lina, Liene Bernsone, Diāna Panovska). Vai 2013. gada čempioniem izdosies apturēt līderu uzvaru gājienu un triumfēt Ventspilī?

Stabilā trešajā vietā šobrīd iekārtojusies «Sportlat» komanda (Jolanta Liepiņa, Dainis Stepe, Kristaps Vējš – Āboliņš, Raimonds Siliņš, Māris Pakārklis, Mārtiņš Jocis, Ruslans Smolinskis) – no otrās vietas «Sportlat» atpaliek 129 punktus, bet ceturto vietu, kurā atrodas Līvānu novada sporta klubs, apsteidz par 282 punktiem.

Domājams, ka tuvākajos posmos sevi nopietni varētu pieteikt ar spēcīgu sastāvu startējošā «Sportland/NIKE-2» komanda, kuras sastāvā ir Latvijas rekordists maratonā un pusmaratonā Valērijs Žolnerovičs, perspektīvie Jānis Girgensons un Reinis Hartmanis, kā arī Diāna Jakubjaņeca, Jevgeņijs Turkins un Aigars Matisons. Šobrīd komanda ieņem vien astoto vietu, taču jāuzsver, ka Žolnerovičs nepiedalījās Rēzeknē, bet Girgensons nav piedalījos abos sezonas pirmajos posmos. «Sportland-NIKE-2» komanda netika arī pie svarīgiem punktiem Rēzeknē (pie kopvērtējuma ieskaites tika trīs no četru skrējēju izcīnītajiem punktiem). Biķerniekos «NIKE» otrā komanda ierindojās trešajā vietā aiz divās favorītēm «Adidas & VSK Noskrien» un «Veikals MARATONS/Asics».

Kopumā šogad pieteikušās 32 komandas jeb par sešām mazāk nekā bija pērn. Taču tā kā sezona vēl ir tikai pirmajā pusē, var droši prognozēt, ka sezonas gaitā komandu skaits pieaugs un sasniegs jaunu rekordu. Piesaki savi komandu jau Ventspils posmam!

Sacensību nolikums:A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties