08.11.2014. 23:10
Minhenē notiekošajā ikgadējā Vācijas kausā hokejā sestdien turnīra otrajā dienā Vācija ar rezultātu 2:1 apspēlēja Slovākiju, savukārt Šveice, pateicoties vārtu guvumam pēdējā minūtē, apspēlēja Kanādu (2:1).

Vācijas kausa otrajā dienā mājiniece Vācija pirmajā dienas spēlē pulcēja 5700 līdzjutējus Minhenes arēnas tribīnēs. Tās eksplodēja jau otrajā mača minūtē, kad Patriks Hagers izvirzīja vāciešus vadībā ar 1:0. Turpinājumā gan slovāki uzbruka aktīvāk, ko sekmēja arī vāciešu noraidījumi. Otrajā trešdaļā mājinieki 17 reizes meta pa slovāku vārtiem un reizi arī bija precīzi. 40 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām pieredzējušais Krostofs Ulmans dubultoja mājinieku pārsvaru - 2:0.

Noslēdzošās 20 minūtes aizritēja bez lieliem pārtraukumiem, bija tikai viens noraidījums (Vācijai), četrarpus minūtes pirms beigām Adams Lapšanskis atgrieza cerību viesiem (1:2). Pusminūti līdz beigām slovāki nomainīja Mareku Čiliaku pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr mākslīgi izveidotais vairākums rezultātu nepaspēja dot, un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1 Vācijas labā.

Otrajā dienas mačā 2013. gada pasaules vicečempione Šveice tikās ar Kanādas izlasi, kas veidota no Eiropā spēlējošajiem. Pirmajās trešdaļās komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet pēdējā spēles minūtē 25 gadus vecais Davosas komandas uzbrucējs Dino Vīzers šveiciešiem izrāva uzvaru - 2:1.