06.07.2015. 13:08
Vācijas basketbola valstsvienības galvenais treneris Kriss Flemings pēc "EuroBasket 2015" pievienosies Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) klubam Denveras "Nuggets", kur strādās par galvenā trenera Maikla Melouna asistentu.

45 gadus vecais Flemings dzimis un audzis ASV, bet visu profesionālo karjeru pavadījis Vācijā. No 1994. līdz 2000. gadam Flemings spēlēja Kvakenbrikas komandā, bet jau pēdējos spēlētāja karjeras gadus kļuva par trenera asistentu. Uzreiz pēc spēlētāja karjeras beigām amerikāni iecēla par galveno treneri. "Artland Dragons" vienību Flemings pameta 2008. gadā, kad pieņēma Bambergas "Brose Baskets" piedāvājumu kļūt par galveno treneri.

2005. gadā Flemings bija Vācijas U20 izlases treneris, bet par valstsvienības galveno treneri Flemingu iecēla pagājušā gada novembrī, un "EuroBasket 2015" būs pirmais lielais turnīrs vāciešiem Fleminga vadībā.

Karjeras laikā Flemings izcīnījis četrus Vācijas čempiontitulus, četrus kausus un trīs superkausus, bet 2011. gadā atzīts par Vācijas labāko treneri.

"Nuggets" štābā Flemings būs viens no pieciem Maikla Melouna asistentiem. Melouns pats iepriekš no 1994. līdz 2013. gadam bija asistents NCAA un NBA komandās, bet par galveno treneri pirmo reizi kļuva 2013. gadā, pārņemot Sakramento "Kings" vadību. Par "Nuggets" treneri Melounu iecēla pagājušajā mēnesī.

Izmantotie resursi:Colorado Breaking News, Sports, Weather,...ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties