14.05.2013. 19:55
Ar uzvaru pasaules čempionātu (PČ) otrdien noslēdza Vācijas hokeja valstsvienība, kas ar rezultātu 3:2 pagarinājumā apspēlēja Francijas izlasi.

Rezultātu jau otrajā minūtē atklāja francūzis Žiljēns Derosjē, tomēr pirmās trešdaļas beigās izlīdzinājumu panāca Kristians Ērhofs.

Otrajā trešdaļā Antuāns Rusels vēlreiz vadībā izvirzīja Franciju, tomēr trešās trešdaļas otrajā minūtē 2:2 panāca Mihaels Volfs.

Līdz ar to uzvarētāju nācās noskaidrot pagarinājumā, kura otrajā minūtē rezultatīvs vēlreiz bija Ērhofs.

Helsinku apakšgrupas kopvērtējumā Vācija ar deviņiem punktiem ierindojās piektajā vietā, bet Francija ar septiņiem atrodas sestajā pozīcijā.

Reklāma

Pēc viena apļa turnīra grupas ietvaros katrā attiecīgajā pilsētā četru spēcīgāko komandu vidū tiks izspēlēti ceturtdaļfināli, bet to uzvarētāji vienkopus pulcēsies Stokholmā, kur līdz 19.maijam tiks noskaidroti šī gada pasaules čempioni.