08.05.2013. 18:27
Pasaules čempionāta sestās spēļu dienas pirmajā mačā šodien panākumu svinēja Vācijas izlases hokejisti.

Helsinku apakšgrupas cīņā Vācijas valstsvienība līdzīgā cīņā ar 2:0 pieveica Austrijas hokejistus.

Pirmajās divās trešdaļās austrieši vairākkārt spēlēja skaitliskajā vairākumā, tomēr gūt vārtus viņiem neizdevās, bet otrā perioda izskaņā Markuss Kinks ielauzās pretinieku zonā un par spīti pārkāpumam pret viņu izvirzīja Vācijas komandu vadībā. Mača izskaņā Austrijas izlase ieguva vairākumu un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču astoņas sekundes līdz finālsirēnai Kinkam tika ieskaitīts otrais vārtus guvumus. Lai gan ripa nešķērsoja vārtu līniju, vārti tika ieskaitīti, jo pret uzbrucēju tika pārkāpti noteikumi.

Tikmēr Stokholmas apakšgrupas spēlē Šveices valstsvienība otrajā periodā ar 4:1 ir vadībā pret Slovēnijas hokejistiem.

Šī mača 7. minūtē Roks Pajičs izvirzīja vadībā Slovēnijas izlasi, tomēr jau līdz pirmās trešdaļas beigām Simons Bodemans, Luka Kunti un Deniss Hollenštains palīdzēja Šveices komandai panākt 3:1.

Šovakar turnīrā tiks aizvadītas vēl divas spēles, kurās Somija tiksies ar ASV, bet Zviedrija mērosies spēkiem ar Norvēģiju.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa