08.11.2015. 20:08
„Deutschland Cup 2015” turnīra pēdējā dienā Slovākijas hokejisti ar 4:0 pieveica Šveices valstsvienību, bet Vācijas valstsvienība ar 5:2 pieveica ASV, nodrošinot uzvaru arī visā turnīrā.

Slovākijas un Šveices mačā rezultāts tika atklāts pirmās trešdaļas vidū, kad vārtus guva Andrejs Ščastnijs, bet otrā perioda ievadā Tomāšs Marcinko dubultoja slovāku pārsvaru. Trešā perioda sākumā Vladimirs Draveckis panāca jau 3:0, bet nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām Eduards Sedivijs uzstādīja mača galarezultātu un nodrošināja slovāku vienīgos punktus šajā turnīrā.

Slovākijas izlases vārtus šajā mačā sargāja Mihals Dzubina, kurš tika galā ar visiem 25 šveiciešu metieniem, bet slovāku kapteinis bija pagājušās sezonas Rīgas „Dinamo” leģionārs Milans Jurčina, kurš izdarīja divus metienus un nopelnīja divas soda minūtes.

Vēlāk vakarā mājinieki Vācijas hokejisti ar 5:2 pārspēja ASV valstsvienību, izcīnot uzvaru visā turnīrā. Vāciešiem padevās teicams spēles sākums - jau līdz 14. minūtei Dominiks Kahuns, Patriks Hāgers un Filips Gogulla panāca 3:0. Bet otrā perioda vidū ar precīziem metieniem apmainījās Tims Stepltons un Dāvids Volfs. Nepilnu pusotru minūti līdz trešdaļas beigām Raiens Stoa vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz 2:4, bet punktu spēlei pielika Volfs, kurš 49 sekundes līdz finālsirēnai ieraidīja ripu jau tukšos vārtos.

Jāpiebilst, ka Vācijas izlases rindās šajā turnīrā spēlēja arī šīs sezonas sākuma Rīgas "Dinamo" leģionārs Fēlikss Šics, kurš šovakar atdeva vienu rezultatīvu piespēli un nopelnīja četras soda minūtes.