20.08.2016. 07:13
Vācijas sieviešu futbola izlase piektdien triumfēja Riodežaneiro olimpisko spēļu turnīrā, pirmo reizi vēsturē tiekot pie olimpiskā zelta.

Finālā vācietes ar 2:1 (0:0) apspēlēja Zviedriju.

Spēles rezultātu otrā puslaika trešajā minūtē atklāja Vācijas izlases pussardze Dženifera Marožāna, bet nedaudz vēlāk zviedru aizsardze Linda Sembranta raidīja bumbu savos vārtos.

Puslaika vidū Zviedrijas izlases uzbrucēja Stīna Blakstēniusa vienus vārtus atguva, taču atlikušajā laikā zviedrietes neatspēlējās, un uzvaru ar 2:1 svinēja Vācijas futbolistes.

Iepriekšējās desmitgades visās trīs olimpiskajās spēlēs vācietes ieguva bronzu, bet tagad kļuvušas par čempionēm. Tikmēr Zviedrijas izlasei sudrabs ir visu laiku labākais rezultāts olimpisko spēļu turnīros.

Tikmēr pie bronzas tika Kanādas sieviešu futbola izlase, kas cīņās par trešo vietu ar 2:1 (1:0) pārspēja spēcīgo mājinieku komandu Brazīliju.

Šī mača laikā Kanādas izlase spēja izvirzīties vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Daiena Rouza un komandas kapteine Kristīne Sinklēra.

Brazīlietes šajā spēlē spēja gūt tikai goda vārtus, ko 79.minūtē iespēja Beatrise, turklāt Brazīliju no neveiksmes nespēja glābt arī piecas reizes par pasaules labāko futbolisti nosauktā Marta.

Līdz ar to Kanādas izlase aizstāvējusi pirms četriem gadiem Londonas olimpiskajās spēlēs iegūto bronzas godalgu.

Iepriekšējās trīs olimpiskajās spēlēs uzvarēja ASV izlases futbolistes, kuras šoreiz cieta neveiksmi jau ceturtdaļfinālā.

Riodežaneiro olimpiskās spēles noslēgsies svētdien.

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa