04.09.2014. 20:55
Vācietis Jons Degenkolbs no Giant-Shimano komandas ceturtdien bija

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Degenkolbs bija labākais 166,4 kilometrus garā posma sprinta finišā, apsteidzot beļģi Tomu Bonenu (Omega Pharma - Quick-Step) un itāli Džakopo Gvarnjēri (Astana).

Kārtējo reizi neilgi pirms finiša tika piedzīvots kritiens, no cīņas par uzvaru izslēdzot vairākus spēcīgus sprinterus.

Iepriekš Degenkolbs bija uzvarējis arī velosacensību trešajā un ceturtajā posmā.

Kopvērtējumā līderis arī pēc šī posma palicis Alverto Kontadors (Tinkoff-Saxo) no Spānijas, kurš par 24 sekundēm apsteidz savu tautieti Alehandro Valverdi (Movistar), bet trešo vietu šobrīd ieņem Kolumbijas riteņbraucējs Rigoverto Urans (Omega Pharma-Quick Step), kurš līderim zaudē minūti un 12 sekundes.

Jau vēstīts, ka pēc 11.posmā piedzīvotā otrā kritiena divu dienu laikā no sacensībām izstājās kolumbietis Nairo Kvintana (Movistar), kurš šogad triumfēja slavenajās Giro d'Italia sacensībās.

Kā zināms, Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins no Šveices vienības IAM Cycling aizvadītajā nedēļā piedzīvoja kritienu velobrauciena septītajā posmā un izstājās no sacensībām.

Pērn Vuelta Espana nepiedalījās neviens no Latvijas riteņbraucējiem. 2012.gadā šajās sacensībās Gatis Smukulis kopvērtējumā izcīnīja 117.vietu, bet vēl gadu iepriekš Saramotins ierindojās 166.vietā.Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties