02.04.2015. 13:42

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Dienvidkoreja jau ilgus gadus ir šorttreka lielvalsts, bet Phjončhanas olimpiskajās spēlēs mājinieki apņēmušies gūt panākumus arī citos ziemas sporta veidos. Lai uzlabotu rezultātus, dienvidkorejieši piesaista trenerus un veic nozīmīgus finanšu ieguldījumus.

Šosezon Pasaules kausa sezonā trijos posmos uz goda pjedestāla tika Juns Sungbins, un Dienvidkorejas skeletona izlases līderis daudzus pārsteidza ar starta ātrumu. Sezona Junam gan izvērtās nevienmērīga, un pasaules čempionātā viņš palika astotais. Viņu Dienvidkorejā uzskata par mājinieku galveno pretendentu skeletonā uz medaļu olimpiskajās spēlēs.

Dienvidkorejas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Kangs Sinseongs pauda pārliecību, ka ilgstoši paredzētā sadarbība ar LG palīdzēs izcīnīt medaļu olimpiskajās spēlēs. Darījuma summu puses nenosauca. Tehnoloģisku palīdzību skeletonistiem jau iepriekš apsolīja lidsabiedrība "Korean Air", kas arī būvēs kamanas Dienvidkorejas bobsleja izlasei.

Ar dienvidkorejiešu ambīcijām būs jārēķinās arī Latvijas skeletonistiem, tostarp pasaules čempionam un Pasaules kausa ieguvējam Martinam Dukuram, kura īpašumā vēl nav olimpiskās zelta godalgas.Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties