14.12.2015. 08:21

, LSM.LV - Sports

Rīdziniekiem jau ierasti neizdevās spēles sākums, kurā viesi pirmajā trešdaļā ieguva divu vārtu handikapu un mača beigās svinēja uzvaru 5:3. Kulda uzskata, ka komandas spēlē varētu būs nepieciešamas pārmaiņas, tomēr neveiksmīgo sākumu viņš vairāk saista ar psiholoģiskiem faktoriem.

Treneri pēc pirmās trešdaļas teica stingru vārdu un mudināja saņemties, pastāstīja Kulda. Laukuma saimnieki turpinājumā spēja panākt izlīdzinājumu, taču vēlāk atkal nonāca zaudētājos 2:4 un izglābties vairs nespēja.

Kulda atzina, ka vairāki noraidījumi spēlē bija dīvaini, taču tiesnešu rīcību uzbrucējs daudz neanalizēja un atzina, ka vēl nav pieradis pie KHL tiesāšanas stila, un viņam pašam jāspēlē gudrāk.

Pēc enerģiskā snieguma iepriekš ceturtajā uzbrucēju maiņā Kulda svētdien nonāca augstāk trešajā maiņā, kur darbojās kopā ar Andri Džeriņu un Villi Leino. Maiņai kopumā spēle nebija slikta un trio darbojās aktīvi, taču nespēja gūt vārtus, kas būtu ļāvis panākt neizšķirtu, atzina Kulda.

Zaudējums neliedza Rīgas "Dinamo" saglabāt 12.vietu Rietumu konferencē, taču no astoņnieka, kas regulārās sezonas noslēgumā iekļūs izslēgšanas spēlēs, komandu šķir jau 12 punkti. Rīdziniekiem regulārajā sezonā divas trešdaļas spēļu jau ir aiz muguras, un nākamo no šogad atlikušajām pēdējām divām cīņām komanda aizvadīs 22.decembrī Zagrebā pret "Medveščak".

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222