23.04.2012. 17:48
Pašreizējās aplēses liecina, ka šogad uz pasaules hokeja čempionāta spēlēm, kas notiks Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, varētu doties no 1500 līdz pat 3000 hokeja fanu.

Aptuveni 2000-3000 līdzjutēji dosies uz PČ

Sporta draugu kluba «Namejs» vadītājs Jānis Barkāns stāstīja, ka pārsvarā fani apmeklēšot vienu vai divas spēles, jo dzīves dārdzība Stokholmā liedzot doties uz garāku spēļu sēriju.

Taču viņš ir pārliecināts, ka čempionāts būs tikpat apmeklēts kā citus gadus un Latvijas izlase varēs rēķināties ar vismaz 2000-3000 hokeja līdzjutēju atbalstu.

Visapmeklētākā spēle būs pret Krieviju

Barkāns prognozēja, ka visapmeklētākā būšot Latvijas izlases spēle pret Krieviju 5.maijā. «Domāju, vismaz pusi no «Tallink» prāmja uz Stokholmu 4.maijā pasažieriem veidos tieši fani,» sacīja «Nameja» vadītājs.

Reklāma

Kopējo apmeklētību mazliet piesardzīgāk, 1500 līdzjutēju apjomā, prognozēja «Dinamo» fanu kluba valdes loceklis Aigars Krīgers.

Samazinās biļešu cenas

Pēc viņa teiktā, galvenokārt tikšot apmeklētas pirmās trīs spēles un daži sērijas noslēdzošie mači. Turklāt uz spēlēm ar Zviedrijas izlasi biļetes esot dārgas un grūti nopērkamas.

Taču pēdējā laikā esot vērojams, ka biļešu cenas krītoties, līdz ar to arī palielinoties interesantu skaits.

Šogad pasaules čempionāts no 4. līdz 20. maijam risināsies Zviedrijā un Somijā.

Sākot ar šo gadu, pasaules čempionāta augstākajā divīzijā visas 16 komandas, ņemot vērā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rangu, izkārtotas divās apakšgrupās, pa astoņām vienībām katrā. Tādējādi katrai valstsvienībai būs garantētas vismaz septiņas spēles.

Pirmajā apakšgrupā Helsinkos spēlēs Kanādas, Somijas, ASV, Šveices, Slovākijas, Baltkrievijas, Francijas un Kazahstānas valstsvienības.

Savukārt otrajā grupā Stokholmā spēlēs Latvija, Krievija, Zviedrija, Čehija, Vācija, Norvēģija, Dānija un Itālija.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties