20.07.2016. 15:14

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Džiliss 2007. gadā Nacionālās hokeja līgas (NHL) jauno spēlētāju draftā tika izvēlēts pirmajā kārtā ar 16.numuru, un karjerā ir aizvadījis 154 spēles NHL un 282 spēles Amerikas hokeja līgā (AHL). Iepriekšējo sezonu pašlaik 27 gadus vecais hokejists aizvadīja Slovākijas čempionātā HC "Banska Bystrica" sastāvā.

Savukārt 25 gadus vecais Hlinka karjeras lielāko daļu aizvadīja dzimtenē Čehijā HC "Vitkovice" sastāvā, kur spēlēja arī iepriekšējā sezonā. Divas sezonas viņš ir spēlējis arī Kanādas junioru līgā QMJHL.

Uz Valmieru vēl dosies divi HK "Rīga" aizsargi Roberts Kaļķis un Rimants Zeilis, savukārt "Dinamo" sastāvā Valmierā vairs netrenēsies uzbrucēji Roberts Locāns, Kirils Galoha un Gatis Sprukts.

"Dinamo" sastāvā treniņnometnē Valmierā pašlaik trenējas 36 hokejisti - trīs vārtsargi, 12 aizsargi un 21 uzbrucējs.

Treniņnometne Valmierā komandai ilgs līdz 29. jūlijam, treniņus aizvadot gan uz ledus, gan sporta zālē un stadionā. Treniņnometnes laikā VOC ledus hallē "Dinamo" aizvadīs arī vienu pārbaudes spēli 23. jūlijā pret bijušā rīdzinieku galvenā trenera Arta Ābola vadīto Toljati "Lada".

Jauno sezonu "Dinamo" sāks 23.augustā izbraukumā Krievijā pret HK "Soči".Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties