25.11.2017. 21:26

Abu komandu galvenie treneri pēc Čempionu līgas spēlēm sākumsastāvā veica piecas izmaiņas. Mājinieku vārtos atgriezās Simons Miņolē, bet uz rezervistu soliņa palika tādi spēlētāji kā Robertu Firmīnu, Sadio Manē un Žoržinjo Veinaldums. Tikmēr "Chelsea" starta vienpadsmitniekā devās Alvaro Morata, aizsargi Gerijs Kehils un Andrēass Kristensens un pussargi Tjemuē Bakajoko un Denijs Drinkvoters, kuram tā bija pirmā spēle sākumsastāvā Premjerlīgā šosezon. Jāpiebilst, ka mājiniekiem pirmoreiz sezonā laukumā izgāja savainojumu sadziedējušais Edams Lalana.

Pirmajā puslaikā laukumā saimniekoja "Liverpool", kas mājās nav zaudējusi kopš 23. aprīļa. Ilgu laiku "Chelsea" gan spēja izturēt mājinieku uzbrukuma (pēdējās piecās spēlēs 16 vārti) spiedienu, tomēr 61. minūtē "Liverpool" beidzot atklāja rezultātu. Nekāds brīnums, ka to paveica Salāhs, kurš bija spilgtākais spēlētājs "Liverpool" rindās, un ēģiptietis pēc sieniņas izspēles ar Aleksu Oksleidu-Čemberleinu no tuvas distances iesita desmitos vārtus sezonā (1:0), nostiprinoties Premjerlīgas snaiperu vadībā.

Nokļuvusi iedzinējas lomā, nu jau bija "Chelsea" kārta mesties uzbrukumā, un londonieši, izveidojuši vairākas bīstamas epizodes, piecas minūtes līdz beigām panāca izlīdzinājumu. Ilgu laiku redzamākais "Chelsea" futbolists bija Edens Azārs, bet pēc beļģa piespēles par varoni kļuva pirms divām minūtēm uz maiņu iznākušais Viljans, kurš ielauzās soda laukumā un no soda laukuma malas ar negaidītu sitienu (vai piespēli?) iemeta bumbu tālajā vārtu stūrī (1:1). Brazīlietim tie bija pirmie vārti Premjerlīgas sezonā.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA