18.07.2012. 11:09
Ceļu uz Londonas olimpisko spēļu norises vietu agrā trešdienas rītā sāka pirmie Latvijas sportisti un viņu treneri, aģentūru LETA informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Ilze Āķe-Vīksne.

Kā pirmie ceļā devās vingrotājs Dmitrijs Trefilovs ar treneri Igoru Vihrovu, kurš ir 2000. gada Sidnejas olimpisko spēļu čempions vingrošanas brīvajās kustībās, maratona skrējēja Dace Lina, kā arī Latvijas olimpiskās komandas galvenā ārste Līga Cīrule un olimpiskās komandas fizioterapeits Edvīns Lešenkovs.

Šie Latvijas delegācijas pārstāvji ceļā devās ar aviokompānijas «Lufthansa» reisu plkst. 6.20 no starptautiskās lidostas «Rīga».

Piektdien, plkst. 14.15 ar «Lufthansa» reisu uz Londonu aizlidos Latvijas delegācijas pieredzējušākais olimpietis, šāvējs Afanasijs Kuzmins, kurš piedalīsies savās devītajās olimpiskajās spēlēs. Viņam līdzi dosies treneris Aleksandrs Ļeščinskis, kā arī lodes grūdējs Māris Urtāns ar treneri Guntaru Gailīti.

Kā ziņots, Londonas olimpiskajās spēlēs Latvija pieteikusi 46 sportistus, tomēr jau tagad ir skaidrs, ka startēt varēs ne vairāk kā 45 no viņiem, jo Latvijas rekordistam 100 metru sprintā Ronaldam Arājam jūnija beigās tika veikta pārrautās Ahileja cīpslas operācija.

Londonas olimpiskās spēles ilgs no 27. jūlija līdz 12. augustam. Atklāšanas ceremonijā  Latvijas karogu nesīs pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš. 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arLatvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties