27.12.2017. 11:36

Par Štālberga atbrīvošanu no amata tika ziņots novembra beigās un kopš tā laika komandas vadība uzticēta ukraiņu speciālistam Vitālijam Černbijam, kurš bija Štālberga otrais asistents. Tiesa, jau uzreiz tika ziņots, ka Černijs amatu ieņems īslaicīgi, jo tiek meklēts cits speciālists galvenā trenera postenim.

Krepsinis.net rīcībā nonākusi informācija, ka palikuši trīs reālākie kandidāti uz galvenā trenera vietu. Viens no tiem ir Daiņus Adomaitis, kurš spēlētāja karjeru noslēdza "Barona" sastāvā Latvijā, nu jau vairākus gadus ir treneris un šobrīd veic Lietuvas izlases galvenā trenera pienākumus.

Tāpat uz amatu kandidējot arī grieķu speciālists Iliass Zuross, kurš vada Gruzijas valstsvienību un savulaik jau ir strādājis Lietuvā, divas reizes īsi trenējot Kauņas "Žalgiri" (2011. un 2013. gadā). Pēdējā darba vieta klubā Zurosam ir Podgoricas "Budučnost" vienība Melnkalnē.

Trešais kandidāts uz "Lietkabeļa" galvenā trenera amatu esot 53 gadus vecais Ramūns Butauts, kurš savulaik trīs gadus bija Rīgas ASK galvenais treneris (2005-2008) un četras sezonas strādāja ar "VEF Rīga" (2010-2014). No 2007. līdz 2009. gadam Lietuvas izlasi trenējušais Butauts klubā pēdējo reizi strādājis 2015./2016. gada sezonā ar "Astana", kad šokējoši Kazahstānas čempionāta finālā piekāpās "Barsy" vienībai.

Šovakar "Lietkabelim" jāaizvada izšķirošā spēle par iekļūšanu ULEB Eiropas kausa Top16 turnīrā - viesos jātiekas ar "Budučnost" un tikai panākums ļaus iekļūt nākamajā kārtā.

Izmantotie resursi:https://www.krepsinis.net/naujiena/...Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties